Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Přehled středoškolské fyziky

Učebnice/Odborná literatura

Přehled středoškolské fyziky

Hodnocení: 78x
  • 3.02564

Zpracování vychází z učebnic fyziky pro gymnázia, odpovídá jim uspořádáním, výběrem poznatků i použitou terminologií. V publikaci jsou uvedeny základní fyzikální pojmy, vztahy mezi fyzikálními veličinami, fyzikální zákony, principy a teorie, které by měl znát absolvent ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Přehled středoškolské f..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Přehled středoškolské fyziky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 318 Kč

Zpracování vychází z učebnic fyziky pro gymnázia, odpovídá jim uspořádáním, výběrem poznatků i použitou terminologií. V publikaci jsou uvedeny základní fyzikální pojmy, vztahy mezi fyzikálními veličinami, fyzikální zákony, principy a teorie, které by měl znát absolvent střední školy. K usnadnění studia je výklad podstaty jevů doprovázen konkrétními příklady a značným počtem obrázků. 5. upravené vydání (2014) bylo přepracováno » ... a dál?

Produkt Přehled středoškolské fyziky

Přehled středoškolské fyziky - parametry

Název produktu: Přehled středoškolské fyziky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 318 Kč
Maximální cena: 355 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.03 bodů z 5
Počet hodnocení: 78 x
Hodnocení:
  • 3.02564
Podrobný popis:

Zpracování vychází z učebnic fyziky pro gymnázia, odpovídá jim uspořádáním, výběrem poznatků i použitou terminologií. V publikaci jsou uvedeny základní fyzikální pojmy, vztahy mezi fyzikálními veličinami, fyzikální zákony, principy a teorie, které by měl znát absolvent střední školy. K usnadnění studia je výklad podstaty jevů doprovázen konkrétními příklady a značným počtem obrázků. 5. upravené vydání (2014) bylo přepracováno tak, aby korespondovalo s upravenou řadou monotematických učebnic pro gymnázia. Nově je zařazena barevná příloha. Přehled je určen velmi širokému okruhu čtenářů - žákům všech typů středních škol, uchazečům o studium na vysokých školách, studentům fakult připravujících učitele fyziky i všem těm, kteří se zajímají o středoškolskou fyziku a samostatně ji studují.

OBSAH:

Předmluva

  1 Úvod

  2 Mechanika

  3 Molekulová fyzika a termika

  4 Mechanické kmitání a vlnění

  5 Elektřina a magnetismus

  6 Optika

  7 Základní poznatky speciální teorie relativity

  8 Fyzika mikrosvěta

  9 Astrofyzika

10 Fyzikální obraz světa Formát: 17x24 cm

550 stran Přepracované vydání je nově doplněno o aktuální témata současné fyziky. Reaguje na vývoj v oblasti vědy, techniky a moderních technologií. Součástí Přehledu fyziky je i barevná příloha. Unable to connect to the remote server


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.