MENU

Srovnání cen » Kosmetika a zdraví » Repelenty » Ostatní z kategorie repelenty » Srovnání cen PREDATOR JUNIOR spray 150 ml

Ostatní z kategorie repelenty

PREDATOR JUNIOR spray 150 ml

Hodnocení: 5x
  • 4
EAN: 8595117101983

Predator junior - jemně parfemovaný repelent proti komárům, klíšťatům a ostatnímu nepříjemnému hmyzu. Určený pro děti od 3 měsíců a osoby s citlivou pokožkou k aplikaci na pokožku i oděv. Obsahuje směs látek, která chrání nejen proti hmyzu, ale díky UV filtru i před nebezpečným slunečním zářením. Díky jedinečné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78111
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme PREDATOR JUNIOR spray 150 ml

Nejlevnější nabídky

Specifikace PREDATOR JUNIOR spray 150 ml

Kategorie Ostatní z kategorie repelenty
Výrobce LEROY
Nejnižší cena 128 Kč

Repelent Predator Junior spray je repelentni pěna pro děti od 3 měsíců a osoby s přecitlivělou pokožkou. Odpuzuje klíšťata, komáry a jiný obtížný hmyz. ... a dál?

Produkt PREDATOR JUNIOR spray 150 ml

PREDATOR JUNIOR spray 150 ml - parametry

Název produktu: PREDATOR JUNIOR spray 150 ml
Výrobce: LEROY
Minimální cena: 128 Kč
Maximální cena: 304 Kč
Ušetríte až: 176 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Predator junior - jemně parfemovaný repelent proti komárům, klíšťatům a ostatnímu nepříjemnému hmyzu. Určený pro děti od 3 měsíců a osoby s citlivou pokožkou k aplikaci na pokožku i oděv. Obsahuje směs látek, která chrání nejen proti hmyzu, ale díky UV filtru i před nebezpečným slunečním zářením. Díky jedinečné kombinaci látek Vám poskytne bezpečnou a efektivní ochranu po dobu nejméně 4 hodin. Testováno Státním zdravotním ústavem Praha. Účinná látka:

IR 3535 15% Aplikace:

Před aplikací nejen na děti nastříkejte menší množství přípravku do loketní jamky, pokud se objeví zarudnutí kůže dál neaplikujte, umyjte vodou a mýdlem. Aplikujte pravidelnými nástřiky ze vzdálenosti cca 30 cm na pokožku, oděv a obuv. Před aplikací na oděv se přesvědčte, zda Repelent daný oděv nepoškozuje.

Nepoškozuje vlnu, bavlnu a nylon. Zda nedochází k poškození jiných syntetických tkanin je nutné předem vyzkoušet. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ÚDAJE O NEBEZPEČNOSTI:

H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Jiná nebezpečnost: Obsah látek PBT a vPvB: směs nepodléhá kritériím pro látky PBT nebo vPvB v souladu s přílohou XIII Nařízení EU č. 1907/2006, žádné složky v množství větším 0,1 % nejsou uvedeny v Kandidátském seznamu látek vyvolávajících velké obavy (SVHC). Extrémně hořlavé. Páry, aerosoly a hnací plyn mohou tvořit se vzduchem výbušnou směs těžší jako vzduch, hromadící se níže položených prostorách a šířící oheň na velké vzdálenosti. Tlakové balení - riziko výbuchu obalu při zahřátí. Nestříkejte do očí nebo na poraněnou / podrážděnou kůži.

POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. P211 Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. P251 Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. P410+P412 Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/122 °F. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Daylong™ after sun Locio je hydratující, tělové lipozomální locio s chladivým účinkem. Slouží na ošetření kůže po pobytu na slunci. Vlastnosti chladí a hydratuje kůži ošetřuje kůži vitamínem E, dexpanthenolom a glycerinem rychle a bezezbytku se vstřebá bez přídavných emulgátorů nebo konzervačních látek Použití: Po pobytu na slunci nanést v dostatečném množství na obličej a tělo. Při suché kůži se doporučuje nanášet i po koupání nebo sprchování. Výrobci kosmetických produktů v souladu s aktuální evropskou legislativou nemusí uvádět údaj o expiraci (minimální doba trvanlivosti), pokud má produkt minimální dobu trvanlivosti 3 roky anebo víc. V takovém případě EXP nahrazuje symbol otevřené tuby s číselným údajem. Ten udává, do kolika měsíců od otevření je potřebné produkt spotřebovat. Tento symbol najdete na boku obalu. Hydratující, tělové lipozomální locio s chladivým


Přidat recenzi pro PREDATOR JUNIOR spray 150 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Antisept Juwim Gel

Antisept Juwim Gel

Antisept Juwim gel je sada určená k likvidaci infekce způsobené kousnutím klíštěte a k bezproblémovému odstranění mrtvého klíštěte. Tato souprava byla vyvinuta především na infekce typu virové encefalitidy, lymské boreliózy, ehrlichiózy, babeziózy, i »

od 240 Kč

v 5 obchodech

LEROY CZECH Repelent PREDATOR spray 140 g

LEROY CZECH Repelent PREDATOR spray 140 g

Účinná látka: DEET 16 % vysoce efektivní ve středoevropském klimatu jemně parfémovaný suchý repelent pro děti od 2 let doba účinnosti minimálně 5 hodin testováno v extrémních podmínkách záplavových oblastí lužních lesů SZÚ Praha bezpečnostní pojistka »

od 97 Kč

v 18 obchodech

VITAR Predator Parazit 2x100 ml

VITAR Predator Parazit 2x100 ml

Dvojitý zásah při výskytu vší a hnid: sérum 100 ml + šampon 100 ml + ZDARMA hřeben všiváček - PREDATOR PARAZIT je účinný prostředek při výskytu parazitů ve vlasech. Neobsahuje biocidní látky, proto se nevytváří nežádoucí resistence. dokonale vyčistí vlasy »

od 259 Kč

v 7 obchodech

PREDATOR OUTDOOR IMPREGNACE spray 200 ml

PREDATOR OUTDOOR IMPREGNACE spray 200 ml

Repelent Predator Outdoor Impregnace spray je voděodolný, odpuzující a hubící účinek. Insekticidní repelent určený k impregnaci oděvu, obuvi, stanů, spacích vaků, moskytiér, závěsů apod. Nesnižuje propustnost vodních par, proto je vhodný pro materiály s »

od 179 Kč

v 24 obchodech

PREDATOR JUNIOR spray 150 ml

PREDATOR JUNIOR spray 150 ml

Predator junior - jemně parfemovaný repelent proti komárům, klíšťatům a ostatnímu nepříjemnému hmyzu. Určený pro děti od 3 měsíců a osoby s citlivou pokožkou k aplikaci na pokožku i oděv. Obsahuje směs látek, která chrání nejen proti hmyzu, ale díky UV »

od 128 Kč

v 19 obchodech

PREDATOR FORTE spray 150 ml

PREDATOR FORTE spray 150 ml

Repelent Predator Forte spray je vysoce efektivní, jemně parfemovaný, suchý repelent. Odpuzuje komáry a klíšťata. Vhodný pro děti od 6 let. Nepostradatelný pro delší pohyb v přírodě nebo při zvýšené fyzické »

od 119 Kč

v 17 obchodech

Sanytol Dezinfekce na podlahy a plochy 1l

Sanytol Dezinfekce na podlahy a plochy 1l

Koncentrované složení, zdravý životní styl, odmašt'uje a čistí, bez chlóru, nezanechává skvrny, bez rizika pro jekékoliv povrchové materiály a textilie. Sanytol čistič na podlahy a plochy díky trojímu účinku - bakteriálnímu, fungicidnímu a virucidnímu - »

od 81 Kč

v 13 obchodech

Komplex vitaminů B Repelent 60 tablet

Komplex vitaminů B Repelent 60 tablet

VitaHarmony Komplex vitamínů B repelent Komplex vitamínů B repelentRepelent v tabletové formě se zvýšeným množstvím vitaminu B1. Přípravek »

od 79 Kč

v 6 obchodech

Dermacol DUO Eye Shadow 3 1,8g

Dermacol DUO Eye Shadow 3 1,8g

Jemný gel na zklidnění podrážděné pokožky, nejen po bodnutí hmyzem Čistí a příjemně chladí S antimikrobiálním účinkem Nevhodný pro děti do 3 let PREDATOR »

od 22 Kč

v 11 obchodech

Ceresit Stop Vlhkosti 300 g

Ceresit Stop Vlhkosti 300 g

Přístroj Ceresit STOP VLHKOSTI MICRO – pohlcovač vlhkosti vhodný pro malé prostory. Díky široké nabídce náhradních voňavých tablet nejen že redukuje nadměrnou vlhkost, ale zároveň příjemně provoní váš domov. Pohlcují nadměrnou vzdušnou vlhkost a tím »

od 239 Kč

ve 4 obchodech

Nejoblíbenější repelenty:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.