MENU

Srovnání cen » Kosmetika a zdraví » Repelenty » Ostatní z kategorie repelenty » Srovnání cen PREDATOR FORTE spray 150 ml

Ostatní z kategorie repelenty

PREDATOR FORTE spray 150 ml

Hodnocení: 7x
  • 3.57143
EAN: 8595117101709

Repelent Predator Forte spray je vysoce efektivní, jemně parfemovaný, suchý repelent. Odpuzuje komáry a klíšťata. Vhodný pro děti od 6 let. Nepostradatelný pro delší pohyb v přírodě nebo při zvýšené fyzické zátěži. Doba účinnosti minimálně 8 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme PREDATOR FORTE spray 150 ml

Nejlevnější nabídky

Specifikace PREDATOR FORTE spray 150 ml

Kategorie Ostatní z kategorie repelenty
Výrobce LEROY
Nejnižší cena 119 Kč

Aerosolový parfemovaný repelentní přípravek určený k odpuzování komárů, klíšťat a jiného obtížného hmyzu. ... a dál?

Produkt PREDATOR FORTE spray 150 ml

PREDATOR FORTE spray 150 ml - parametry

Název produktu: PREDATOR FORTE spray 150 ml
Výrobce: LEROY
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 207 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.57 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.57143
Podrobný popis:

Repelent Predator Forte spray je vysoce efektivní, jemně parfemovaný, suchý repelent. Odpuzuje komáry a klíšťata. Vhodný pro děti od 6 let.

Nepostradatelný pro delší pohyb v přírodě nebo při zvýšené fyzické zátěži.

Doba účinnosti minimálně 8 hodin.

Bezpečnostní pojistka proti náhodnému úniku.

Testováno v extrémních podmínkách záplavových oblastí lužních lesů SZÚ Praha.

Obsah účinné látky: DEET - 24,9 % DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ÚDAJE O NEBEZPEČNOSTI:

H222 Extrémně hořlavý aerosol. H229 Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Jiná nebezpečnost: Obsah látek PBT a vPvB: směs nepodléhá kritériím pro látky PBT nebo vPvB v souladu s přílohou XIII Nařízení EU č. 1907/2006, žádné složky v množství větším 0,1 % nejsou uvedeny v Kandidátském seznamu látek vyvolávajících velké obavy (SVHC). Extrémně hořlavé. Páry, aerosoly a hnací plyn mohou tvořit se vzduchem výbušnou směs těžší jako vzduch, hromadící se níže položených prostorách a šířící oheň na velké vzdálenosti. Tlakové balení - riziko výbuchu obalu při zahřátí. Nestříkejte do očí nebo na poraněnou / podrážděnou kůži.

POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ:

P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. P211 Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. P251 Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. P260 Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly. P270 Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P410+P412 Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/122 °F. P501 Odstraňte obsah jako nebezpečný odpad/ prázdný obal odevzdejte do sběru. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. Vysoce efektivní repelent pro delší pobyt v přírodě účinná látka: DEET 24,9 % vysoce efektivní pro delší pohyb v přírodě a při zvýšené fyzické zátěži jemně parfémovaný pro děti od 2 let doba účinnosti minimálně 6 hodin testováno v extrémních podmínkách záplavových oblastí lužních lesů SZÚ Praha bezpečnostní pojistka proti náhodnému úniku Dávkování: Přípravek naneste na nekrytou kůži a rozetřete. Při aplikaci na obličej naneste na dlaň a opatrně rozetřete tak, abyste zabránili vniknutí do očí, úst a nosu. Účinná látka: DEET 24,9 % Balení: spray 150 ml Upozornění: Používejte biocidy bezpečně. Před


Přidat recenzi pro PREDATOR FORTE spray 150 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Antisept Juwim Gel

Antisept Juwim Gel

Antisept Juwim gel je sada určená k likvidaci infekce způsobené kousnutím klíštěte a k bezproblémovému odstranění mrtvého klíštěte. Tato souprava byla vyvinuta především na infekce typu virové encefalitidy, lymské boreliózy, ehrlichiózy, babeziózy, i »

od 240 Kč

v 5 obchodech

LEROY CZECH Repelent PREDATOR spray 140 g

LEROY CZECH Repelent PREDATOR spray 140 g

Účinná látka: DEET 16 % vysoce efektivní ve středoevropském klimatu jemně parfémovaný suchý repelent pro děti od 2 let doba účinnosti minimálně 5 hodin testováno v extrémních podmínkách záplavových oblastí lužních lesů SZÚ Praha bezpečnostní pojistka »

od 97 Kč

v 18 obchodech

VITAR Predator Parazit 2x100 ml

VITAR Predator Parazit 2x100 ml

Dvojitý zásah při výskytu vší a hnid: sérum 100 ml + šampon 100 ml + ZDARMA hřeben všiváček - PREDATOR PARAZIT je účinný prostředek při výskytu parazitů ve vlasech. Neobsahuje biocidní látky, proto se nevytváří nežádoucí resistence. dokonale vyčistí vlasy »

od 259 Kč

v 7 obchodech

Predator Animals mechanický rozprašovač 500 ml

Predator Animals mechanický rozprašovač 500 ml

Antiparazitní sprej - insekticidní repelent na srst zvířat s vysokou persistencí. Účinně odpuzuje a hubí komáry, klíšťata, tiplíky, ovády a jiný obtížný hmyz. Ideální pro zklidnění zvířete při vycházkách nebo vyjížďkách do míst s vysokou koncentrací »

od 239 Kč

v 9 obchodech

PREDATOR OUTDOOR IMPREGNACE spray 200 ml

PREDATOR OUTDOOR IMPREGNACE spray 200 ml

Repelent Predator Outdoor Impregnace spray je voděodolný, odpuzující a hubící účinek. Insekticidní repelent určený k impregnaci oděvu, obuvi, stanů, spacích vaků, moskytiér, závěsů apod. Nesnižuje propustnost vodních par, proto je vhodný pro materiály s »

od 179 Kč

v 24 obchodech

PREDATOR JUNIOR spray 150 ml

PREDATOR JUNIOR spray 150 ml

Predator junior - jemně parfemovaný repelent proti komárům, klíšťatům a ostatnímu nepříjemnému hmyzu. Určený pro děti od 3 měsíců a osoby s citlivou pokožkou k aplikaci na pokožku i oděv. Obsahuje směs látek, která chrání nejen proti hmyzu, ale díky UV »

od 128 Kč

v 19 obchodech

Komplex vitaminů B Repelent 60 tablet

Komplex vitaminů B Repelent 60 tablet

VitaHarmony Komplex vitamínů B repelent Komplex vitamínů B repelentRepelent v tabletové formě se zvýšeným množstvím vitaminu B1. Přípravek »

od 79 Kč

v 6 obchodech

Rosen B-komplex REPELENT 25 dražé

Rosen B-komplex REPELENT 25 dražé

Rosen B-komplex REPELENT je doplněk stravy, který dodává tělu denní potřebu vitamínů skupiny B a má repelentní účinky proti komárům. Vitamín B1- thiamin je tradičně využíván jako repelentní přípravek. B-komplex tablety obsahují všech 8 esenciálních »

od 45 Kč

v 12 obchodech

Dermacol DUO Eye Shadow 3 1,8g

Dermacol DUO Eye Shadow 3 1,8g

Jemný gel na zklidnění podrážděné pokožky, nejen po bodnutí hmyzem Čistí a příjemně chladí S antimikrobiálním účinkem Nevhodný pro děti do 3 let PREDATOR »

od 22 Kč

v 11 obchodech

Nejoblíbenější repelenty:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.