Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen Praha - atlas města, 1 : 15 000

Mapy, atlasy a průvodce

Praha - atlas města, 1 : 15 000

Hodnocení: 1x
  • 4

PRAHA/velký atlas města 1:15 000 - neuveden Největší výhodou tohoto atlasu je jeho velký formát 23 x 32 cm, který umožňuje vměstnat celé území Prahy na pouhých 26 dvoustran ve velmi podrobném měřítku 1 : 15 000. V mapách jsou přehledně zpracovány všechny ulice, zástavba, včetně čísel orientačních, hranice městských ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78614
skladem

Jaké má kniha
Praha - atlas města, 1 ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Praha - atlas města, 1 : 15 000 koupíte i tady

Specifikace Praha - atlas města, 1 : 15 000

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 96 Kč

Největší výhodou tohoto atlasu je jeho velký formát 23 x 32 cm, který umožňuje vměstnat celé území Prahy na pouhých 26 dvoustran ve velmi podrobném měřítku 1 : 15 000. V mapách jsou přehledně zpracová ... a dál?

Produkt Praha - atlas města, 1 : 15 000

Praha - atlas města, 1 : 15 000 - parametry

Název produktu: Praha - atlas města, 1 : 15 000
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 96 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 103 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PRAHA/velký atlas města 1:15 000 - neuveden Největší výhodou tohoto atlasu je jeho velký formát 23 x 32 cm, který umožňuje vměstnat celé území Prahy na pouhých 26 dvoustran ve velmi podrobném měřítku 1 : 15 000. V mapách jsou přehledně zpracovány všechny ulice, zástavba, včetně čísel orientačních, hranice městských částí a čtvrtí a také detailní turistický a tematický obsah zahrnující kulturní a historické body zájmu, úřady, městskou dopravu a mnoho dalšího. Centrum města má vyhrazenu zvláštní dvoustranu v detailním měřítku 1 : 10 000. Klad listů i legenda jsou umístěny na obálce s praktickou chlopní, která může sloužit i jako záložka. Kromě nezbytného rejstříku ulic a ostatních názvů atlas ještě doplňují přehledná mapa Prahy pro motoristy, aktuální plán metra a tramvajové dopravy a praktické kontakty. 52 velkých mapových stran pokrývá území celé Prahy přehledný a čitelný plán 1 : 15 000 podrobný plán centra města 1 : 10 000 změny v pražské MHD k 1. 9. 2016 mapa pro motoristy s parkovišti P+R rozdělení Prahy na městské části rejstřík ulic a ostatních názvů důležité kontakty schéma metra a tramvají praktická obálka s chlopní z kategorie Knihy | Naučná literatura | Cestování | Mapy a Atlasy | Plány měst | ČR | Praha od Kartografie PRAHA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Praha - 1:15 000 atlas města - neuveden V tomto praktickém příručním atlase najdete jednoduše celou Prahu, a mnoho obcí za jejími hranicemi, v podrobném a dobře čitelném měřítku. Samozřejmostí je aktuální obsah map s nejnovějšími ulicemi a výstavbou, připravený s výhledem na roky 2016/2017. Bohatý rejstřík je rozdělen na uliční část a samostatný oddíl věnovaný památkám, významným budovám, důležitým institucím nebo parkům a zahradám. Praktickou součástí atlasu jsou také tematické mapy, například městské části, průjezdní silniční plán pro motoristy nebo mapka záchytných parkovišť P+R. 124 mapových stran atlasu pokrývá území celé Prahy podrobný plán centra města administrativní dělení Prahy průjezdní mapa pro motoristy záchytná parkoviště P+R městská a příměstská doprava podrobné plány historických dominant rejstřík ulic rejstřík ostatních názvů důležité kontakty praktická obálka s chlopní a kladem listů z kategorie Knihy | Naučná literatura | Cestování | Mapy a Atlasy | Mapy dle vydavatele | Kartografie od Kartografie PRAHA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.