MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Práh Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou

Knihy naučná literatura

Práh Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072528080

Publikace: Myslet srdcem - Psychedelická cesta Latinskou Amerikou - Jitka Juliet Navrátilová. Když Jitka onemocní vážnou autoimunitní nemocí, řeší to neortodoxně. Místo lékařů poslechne hlas svého srdce, který ji nabádá ukončit dlouholetý partnerský vztah, opustit domov a odjet sama do Latinské Ameriky vyléčit se s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Práh Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou

Nejlevnější nabídky

Specifikace Práh Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 249 Kč

Když Jitka onemocní vážnou autoimunitní nemocí, řeší to neortodoxně. Místo lékařů poslechne hlas svého srdce, který ji nabádá ukončit dlouholetý partnerský vztah, opustit domov a odjet sama do Latinské Ameriky vyléčit se s pomocí místní prastaré medicíny. Její příběh je o dvou cestách. Dobrodružné cestě, která ji vede amazonským pralesem, horami, pouští a pobřežím po celém latinskoamerickém kontinentu. A pak je tu další, ne méně dobrodružná cesta do jejího nitra a » ... a dál?

Produkt Práh Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou

Práh Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou - parametry

Název produktu: Práh Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 312 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Myslet srdcem - Psychedelická cesta Latinskou Amerikou - Jitka Juliet Navrátilová. Když Jitka onemocní vážnou autoimunitní nemocí, řeší to neortodoxně. Místo lékařů poslechne hlas svého srdce, který ji nabádá ukončit dlouholetý partnerský vztah, opustit domov a odjet sama do Latinské Ameriky vyléčit se s pomocí místní prastaré medicíny. Její příběh je o dvou cestách. Dobrodružné cestě, která ji vede amazonským pralesem, horami, pouští a pobřežím po celém latinskoamerickém kontinentu. A pak je tu další, ne méně dobrodružná cesta do jejího nitra a za hranice běžného vědomí, přes které ji přenese psychedelická rostlinná medicína ayahuasky a San Pedra. Tento nevšední, ale poutavý cestopis tak vypraví o důvěře, odhodlání a snaze porozumět nemoci a tím i sobě. Jitka Juliet Navrátilová žije od mládí v Londýně, kde pracuje jako profesionální průvodkyně. Její největší vášní je cestování. Půlku života se rovněž zabývá technikami osobního rozvoje, ženskou spiritualitou a šamanismem. Toto vše se prolíná v jejím debutu Myslet srdcem. Publikace: Myslet srdcem - Psychedelická cesta Latinskou Amerikou - Jitka Juliet Navrátilová.


Recenze Práh Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou

Přidáno: 8. srpna 2020

Přidat recenzi pro Práh Myslet srdcem: Psychedelická cesta Latinskou Amerikou

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

EMINENT Malé vizity aneb malé vizity: Opakování je matka moudrosti

EMINENT Malé vizity aneb malé vizity: Opakování je matka moudrosti

Publikace: Malé vizity aneb malé vizity - Opakování je matka moudrosti - Jaroslav Dušek , Pedro Inka , Pjér la Šé´z. Tato kniha přináší nevšední možnost vtělit se do literární podoby divadelního představení. Není to scénář v klasickém smyslu toho slova, i »

od 261 Kč

ve 3 obchodech

Pavlína Brzáková: Ze mě

Pavlína Brzáková: Ze mě

Autor : Pavlína Brzáková, Slovní hříčka Ze mě se stala názvem pro pestrou koláž povídání, příběhů, samomluvy i rozhovorů, které vedl herec a experimentátor Jaroslav Dušek s etnografkou a šamankou Pavlínou Brzákovou. Při vyprávění o mystériu zrození, »

od 204 Kč

ve 3 obchodech

Pavlína Brzáková, Jaroslav Dušek: Tvarytmy

Pavlína Brzáková, Jaroslav Dušek: Tvarytmy

V této úžasné publikaci Jaroslav Dušek popisuje svůj úžasný vesmír, lidi, které díky němu potkal. Také své zážitky spojené s pobytem ve tmě, kdy se otevírají zcela odlišné světy uvnitř nás. Kdy poznáváme ta zrnka opravdového já, které se v nás skrývá »

od 221 Kč

ve 2 obchodech

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.