Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Poznejte - Irsko

Knihy

Poznejte - Irsko

Hodnocení: 0x
  • 4

16 prohlídkových tras, které vás dokonale seznámí s Irskem, novinka. Poznejte to nejlepší z tohoto zeleného ostrova! Divoká pobřeží se strmými útesy, tajemná jezera, romantické ruiny hradů, klášterů i megalitické památky z dávných časů. Pro ty, kteří dávají přednost rušnější zábavě, jsou tu dvě pulzující velkoměsta – ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Poznejte - Irsko
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Poznejte - Irsko koupíte i tady

Specifikace Poznejte - Irsko

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 184 Kč

16 prohlídkových tras, které vás dokonale seznámí s Irskem, novinka. Poznejte to nejlepší z tohoto zeleného ostrova! Divoká pobřeží se strmými útesy, tajemná jezera, romantické ruiny hradů, klášterů i megalitické památky z dávných časů. Pro ty, kteří dávají přednost rušnější zábavě, jsou tu dvě pulzující velkoměsta – Dublin a Belfast. A samozřejmě pravá irská whisky. Na svých cestách oceníte podrobnou rozkládací mapu. 16 prohlídkových tras po Irsku. Podrobná rozkládací mapa Irska, ve které jsou trasy vyznačeny. » ... a dál?

Produkt Poznejte - Irsko

Poznejte - Irsko - parametry

Název produktu: Poznejte - Irsko
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 184 Kč
Maximální cena: 258 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

16 prohlídkových tras, které vás dokonale seznámí s Irskem, novinka. Poznejte to nejlepší z tohoto zeleného ostrova! Divoká pobřeží se strmými útesy, tajemná jezera, romantické ruiny hradů, klášterů i megalitické památky z dávných časů. Pro ty, kteří dávají přednost rušnější zábavě, jsou tu dvě pulzující velkoměsta – Dublin a Belfast. A samozřejmě pravá irská whisky. Na svých cestách oceníte podrobnou rozkládací mapu. Obsah: 16 prohlídkových tras po Irsku.Podrobná rozkládací mapa Irska, ve které jsou trasy vyznačeny.Praktické informace a tipy na cestu. Kde se ubytovat, najíst a nakoupit.Kam vyrazit za zábavou i oddechem. Irsko leží na nejzápadnější výspě Evropy. Zelené pláně tohoto ostrova jsou posety romantickými ruinami hradů a klášterů. Pro ty, kteří dávají přednost rušnější zábavě, jsou tu dvě pulzující velkoměsta – Dublin a Belfast. A samozřejmě pravá irská whisky. Irsko je zemí mnoha protikladů. Najdete tu živé metropole, ale také téměř liduprázdné oblasti, kde se hřebeny kopců svažují k

rozeklanému pobřeží Atlantiku a kde dodnes přežívá dědictví keltské minulosti. Během své cesty se budete stále setkávat s kontrasty mezi starým a novým, tradičním a moderním. Váš pobyt v Irsku nebude úplný, pokud si nedáte v hospůdce pintu tmavého piva Guinness, neochutnáte whisky a neposlechnete si tradiční irskou muziku. Pověst Irů jako národa milujícího zábavu a různé slavnosti potvrzuje kalendář nabitý uměleckými a hudebními festivaly. Dublin je Mekkou irského divadla, na tradiční hudbu a tanec pak narazíte kdekoli. Irsko - od authora a nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.