Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen PostScriptum State a články k slovenskému stredoveku - Matúš Kučera

Učebnice/Odborná literatura

PostScriptum State a články k slovenskému stredoveku - Matúš Kučera

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha predstavuje programové texty Prof.PhDr. Matúša Kučeru, DrSc. z oblasti koncepcie slovenských dejín, jeho reflexie nad staršou slovenskou historiografiou i kapitoly k slovensko-poľským stredovekým vzťahom. Nechýbajú tu však ani state z hospodárskych a sociálnych dejín stredovekého Slovenska (ako súčasti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PostScriptum State a články k slovenskému stredoveku - Matúš Kučera koupíte i tady

Specifikace PostScriptum State a články k slovenskému stredoveku - Matúš Kučera

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 349 Kč

Kniha predstavuje programové texty Prof.PhDr. Matúša Kučeru, DrSc. z oblasti koncepcie slovenských dejín, jeho reflexie nad staršou slovenskou historiografiou i kapitoly k slovensko-poľským stredovekým vzťahom. Nechýbajú tu však ani state z hospodárskych a sociálnych dejín stredovekého Slovenska (ako súčasti ranostredovekého Uhorského kráľovstva). Práve táto téma sa totiž stala ťažiskovou pre profesora Matúša Kučeru. ... a dál?

Produkt PostScriptum State a články k slovenskému stredoveku - Matúš Kučera

PostScriptum State a články k slovenskému stredoveku - Matúš Kučera - parametry

Název produktu: PostScriptum State a články k slovenskému stredoveku - Matúš Kučera
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 349 Kč
Maximální cena: 496 Kč
Ušetríte až: 147 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha predstavuje programové texty Prof.PhDr. Matúša Kučeru, DrSc. z oblasti koncepcie slovenských dejín, jeho reflexie nad staršou slovenskou historiografiou i kapitoly k slovensko-poľským stredovekým vzťahom. Nechýbajú tu však ani state z hospodárskych a sociálnych dejín stredovekého Slovenska (ako súčasti ranostredovekého Uhorského kráľovstva). Práve táto téma sa totiž stala ťažiskovou pre profesora Matúša Kučeru. State a články k slovenskému stredoveku - Matúš Kučera od authora Matúš Kučera a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Predkladaný súbor statí a vedeckých článkov profesora Matúša Kučeru nie je súborným dielom tohto autora. Je výberom jeho najdôležitejších textov, možno povedať pofilových textov, na základe prečítania ktorých si čitateľ môže urobiť názor na vedeckú, nie popularizátorskú časť práce jedného z najvýznamnejších slovenských medievalistov... 2014. Výber z prác profesora Matúša Kučeru umožňuj


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.