Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Poruchy metabolismu a výživy

Knihy

Poruchy metabolismu a výživy

Hodnocení: 1x
  • 4

Monografie zpracovává významné téma, které v tomto rozsahu a v této formě nebylo v naší literatuře dosud publikováno. Metabolické choroby jsou představeny jak z pohledu genetika, tak z pohledu pediatra, internisty a případně dalších specialistů. Tato syntetizující forma zpracování umožňuje čtenáři komplexní pohled na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Poruchy metabolismu a výživy koupíte i tady

Specifikace Poruchy metabolismu a výživy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 700 Kč

Monografie zpracovává významné téma, které v tomto rozsahu a v této formě nebylo v naší literatuře dosud publikováno. Metabolické choroby jsou představeny jak z pohledu genetika, tak z pohledu pediatra, internisty a případně dalších specialistů. Tato syntetizující forma zpracování umožňuje čtenáři komplexní pohled na řadu metabolických onemocnění. Hlavní důraz byl položen na choroby hromadného výskytu, což ocení zvláště kliničtí i ambulantní internisté, pediatři, endokrinologové a všeobecní lékaři. Obsah: ÚVOD » ... a dál?

Produkt Poruchy metabolismu a výživy

Poruchy metabolismu a výživy - parametry

Název produktu: Poruchy metabolismu a výživy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 700 Kč
Maximální cena: 846 Kč
Ušetríte až: 146 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Monografie zpracovává významné téma, které v tomto rozsahu a v této formě nebylo v naší literatuře dosud publikováno. Metabolické choroby jsou představeny jak z pohledu genetika, tak z pohledu pediatra, internisty a případně dalších specialistů. Tato syntetizující forma zpracování umožňuje čtenáři komplexní pohled na řadu metabolických onemocnění. Hlavní důraz byl položen na choroby hromadného výskytu, což ocení zvláště kliničtí i ambulantní internisté, pediatři, endokrinologové a všeobecní lékaři. Obsah: ÚVOD Přehled příčin metabolických poruch Genetické příčiny poruch metabolismu PORUCHY VNITŘNÍHO PROSTŘEDÍ Poruchy acidobazické rovnováhy Iontové poruchy Stopové prvky DĚDIČNÉ PORUCHY METABOLISMU Častější dědičné poruchy metabolismu Vybrané vzácné dědičné poruchy metabolismu HLAVNÍ METABOLICKÉ ORGÁNY A PROJEVY JEJICH PORUCH Metabolické osteopatie Metabolické aspekty chorob ledvin Metabolické a nutriční aspekty chorob trávicího ústrojí Metabolické aspekty dalších onemocnění NEJVÝZNAMNĚJŠÍ METABOLICKÁ ONEMOCNĚNÍ Metabolický syndrom Poruchy tukového metabolismu Ateroskleróza Obezita Podvýživa VÝŽIVA A DIETOLOGIE Fyziologie a hygiena výživy Klinická výživa Základní principy dietologie SPECIÁLNÍ PROBLEMATIKA Metabolické a nutriční aspekty specifických období života Metabolismus a toxikologie Laboratorní vyšetření u metabolických poruch Autor knihy Štěpán Svačina, kolektív autorov, Vydavatelstvo Galén, Kniha,2010


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.