Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen PORTÁL Využít každý den

Próza - beletrie

PORTÁL Využít každý den

Hodnocení: 1x
  • 4

'Dva chlapci, kteří pouštěli do světa své duhové fantazie' - tak charakterizovali sami sebe s časovým odstupem autoři próz vycházejících v letech 197-12 po různých časopisech, když je v přísném výběru vydali v knize Krakonošova zahrada (1918). Kouzlo naší edice, která si do svého názvu duhové fantazie vypůjčila, tkví ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8916
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PORTÁL Využít každý den

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 116 Kč

Autorky nabízejí čtenářům na každý den krátké zamyšlení, které vychází z citátu některé významné osobnosti nebo z přísloví. ... a dál?

Produkt PORTÁL Využít každý den

PORTÁL Využít každý den - parametry

Název produktu: PORTÁL Využít každý den
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 116 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

'Dva chlapci, kteří pouštěli do světa své duhové fantazie' - tak charakterizovali sami sebe s časovým odstupem autoři próz vycházejících v letech 197-12 po různých časopisech, když je v přísném výběru vydali v knize Krakonošova zahrada (1918). Kouzlo naší edice, která si do svého názvu duhové fantazie vypůjčila, tkví v tom, že poprvé shrnuje ranou tvorbu Karla a Josefa v úplnosti. Nabízí beletrii, kterou bratři Čapkové společně napsali v době svého 'prvního mládí', a umožňuje dnešnímu čtenáři sledovat krok za krokem jejich vynalézavý a bujný vstup do literatury. Činí tak otiskem původních časopiseckých verzí a chronologickým řazením všech próz - včetně těch juvenilií, které byly vydány jen jednou, před půlstoletím, a dalších kratších textů knižně dosud nepublikovaných. Svazek podepsaný 'firmou' Bratři Čapkové obsahuje také dvě rané společně napsané hry, commedii dell'arte Lásky hra osudná a první verzi Loupežníka, vzniklou za jejich pařížského pobytu v roce 1911. Kniha Duhové fantazie je volně ilustrována kresbami a grafikami Josefa Čapka z let literární spolupráce obou bratří. (citáty, zamyšlení a podněty na každý den v roce pro mládež od 13 let a všechny dospělé mladého ducha) Život není jen náhoda, ale záleží na tom, jak jej využijeme a co se nám podaří udělat z každého jednotlivého dne. Autorky nabízejí čtenářům na každý den krátké zamyšlení, které vychází z citátu některé významné osobnosti nebo z přísloví. Náměty těchto zamyšlení jsou například rozhodování, přátelství, rodina, učení, pocity... Nakonec je pro každý den nabídnut konkrétní podnět, na co by bylo možné se ten den zaměřit. To čtenáři pomůže k hlubšímu sebepoznání, k rozvoji sebeúcty, tvořivosti, pozitivního myšlení, citové vyrovnanosti - tedy k tomu, jak nejlépe využít každý den. Rosemary Wallnerová; Pamela EspelandováPORTÁL 2011Kniha, čeština, 384 stran Autor knihy Pamela Espelandová, Rosemary Wallnerová, Vydavatelstvo Portál,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.