Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Polyglot Macht mit! Pracovní sešit 2. díl

Učebnice/Odborná literatura

Polyglot Macht mit! Pracovní sešit 2. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice němčiny pro základní školy a víceletá gymnázia Macht mit! je moderní třídílná učebnice německého jazyka. Učebnice je určena pro výuku němčiny jako druhého cizího jazyka v 7.–9. (resp. 6.–9.) ročníku základních škol nebo v odpovídajících ročnících víceletých gymnázií. Učivo odpovídá svým obsahem a rozsahem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Polyglot Macht mit! Pracovní sešit 2. díl koupíte i tady

Specifikace Polyglot Macht mit! Pracovní sešit 2. díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 112 Kč

Macht mit! je moderní třídílná učebnice německého jazyka. Učebnice je určena pro výuku němčiny jako druhého cizího jazyka v 7.9. (resp. 6.9.) ročníku základních škol nebo v odpovídajících ročnících víceletých gymnázií. Pracovní sešit navazuje na učebnici pro žáka, obsahuje šest tematických okruhů. Pracovní sešit obsahuje přehled gramatického učiva a závěrečné portfolio. ([A1] : učebnice němčiny pro základní školy a víceletá gymnázia - druhý cizí jazyk. 2. díl) ... a dál?

Produkt Polyglot Macht mit! Pracovní sešit 2. díl

Polyglot Macht mit! Pracovní sešit 2. díl - parametry

Název produktu: Polyglot Macht mit! Pracovní sešit 2. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 174 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice němčiny pro základní školy a víceletá gymnázia

Macht mit! je moderní třídílná učebnice německého jazyka.

Učebnice je určena pro výuku němčiny jako druhého cizího jazyka v 7.–9. (resp. 6.–9.) ročníku základních škol nebo v odpovídajících ročnících víceletých gymnázií. Učivo odpovídá svým obsahem a rozsahem (180–200 hodin) požadavkům Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Každý díl obsahuje šest tematických okruhů, každá lekce je rozvržena do deseti vyučovacích hodin. První díl je uveden vstupním audioorálním kurzem. Učební soubor obsahuje učebnici pro žáka, knihu pro učitele a pracovní sešit. Kniha pro učitele je současně metodickou příručkou, kromě žákovské učebnice obsahuje i vložené listy s metodickými náměty ke každé vyučovací hodině. Audionahrávky na CD obsahují písně, fonetická cvičení a texty namluvené rodilými mluvčími (dospělými a dětmi). Učební soubor doplňují černobílé přílohy a testy (předlohy ke kopírování) a plakáty. Přílohy jsou ke stažení zdarma na www.polyglot.cz. Obsah učiva a jeho uspořádání, metody a formy práce umožňují dosažení referenční úrovně A1–A2 podle SERR. Pracovní sešit navazuje na učebnici pro žáka, obsahuje šest tematických okruhů. Pracovní sešit obsahuje přehled gramatického učiva a závěrečné portfolio. Polyglot 2010Kniha, němčina, 98 stranUčebnice němčiny pro základní školy a víceletá gymnázia Macht mit! Pracovní sešit 2.d. - Polyglot - Jazyk: CZ - ISBN: 978-80-86195-58-2 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.