Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Polyglot Fertigkeitstraining A1

Knihy

Polyglot Fertigkeitstraining A1

Hodnocení: 4x
  • 3.75

Fertigkeitstraining je nová řada moderních cvičebnic německého jazyka na úrovni A1–B1 podle SERR. Cvičebnice němčiny Fertigkeitstraining se zaměřují na rozvoj komunikativních dovedností. Cvičebnice jsou vhodné pro výuku v kurzu i pro samostatné opakování a procvičování. Cvičebnice připravují studenty na maturitní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Polyglot Fertigkeitstraining A1 koupíte i tady

Specifikace Polyglot Fertigkeitstraining A1

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 353 Kč

- moderní cvičebnice němčiny na úrovni A1 podle SERR - cvičebnice připravuje studenty na maturitní zkoušku z německého jazyka a na zkoušku Start Deutsch 1 - cvičebnice obsahuje cvičení ke všem řečový ... a dál?

Produkt Polyglot Fertigkeitstraining A1

Polyglot Fertigkeitstraining A1 - parametry

Název produktu: Polyglot Fertigkeitstraining A1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 353 Kč
Maximální cena: 491 Kč
Ušetríte až: 138 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.75 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
  • 3.75
Podrobný popis:

Fertigkeitstraining je nová řada moderních cvičebnic německého jazyka na úrovni A1–B1 podle SERR. Cvičebnice němčiny Fertigkeitstraining se zaměřují na rozvoj komunikativních dovedností. Cvičebnice jsou vhodné pro výuku v kurzu i pro samostatné opakování a procvičování. Cvičebnice připravují studenty na maturitní zkoušku z německého jazyka a na zkoušky Goethe-Zertifikat A1–B1. Cvičebnice obsahují cvičení ke všem řečovým dovednostem: čtení, poslechu, psaní a mluvení. Cvičebnice nabízejí tipy a strategie, jak správně řešit jednotlivé úlohy. Cvičebnice obsahují řešení ke cvičením a transkripci všech poslechových textů. Součástí každé cvičebnice jsou audio CD se všemi poslechovými texty. Vybraná cvičení ze všech oddílů (čtení, poslech, písemný a ústní projev) jsou zpracována jako multimediální verze pro interaktivní tabuli. Publikace: Fertigkeitstraining A1 - Übungsbuch + audio CD /2 ks/ - Haupenthal T.;Kolocová V.;Pittnerová L. moderní cvičebnice němčiny na úrovni A1 podle SERRcvičebnice

připravuje studenty na maturitní zkoušku z německého jazyka a na

zkoušku Start Deutsch 1 cvičebnice obsahuje cvičení ke

všem řečovým dovednostem: čtení, poslech, psaní a mluvenícvičebnice

obsahuje řešení ke cvičením a transkripci všech poslechových

textůsoučástí cvičebnice jsou dvě audio CD se všemi poslechovými

texty Publikace: Fertigkeitstraining A1 - Übungsbuch + audio CD /2 ks/ - Haupenthal T.;Kolocová V.;Pittnerová L. Fertigkeitstraining A1 + 2 audio CD - Polyglot - Jazyk: CZ - Vazba: Omývatelný potah - ISBN: 978-80-86195-63-6 - Kniha Polyglot 2010Kniha, němčina, 144 stran Příprava k nové maturitě.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.