Pokladnička Prasátko plastová 10cm
Pokladnička Prasátko plastová 10cm

TOP 14
Pokladnička Prasátko plastová 10cm

od 30 Kč
Plastové pokladnička prasátko o délce cca 10 cm. Vhodné pro děti od 12 měsíců Cena za 1 ks Barvu dodáváme dle aktuální skladové zásoby. V případě, že preferujete pouze určitý typ, uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky při objednání zboží. Plastové pokladnička prasátko o délce cca 10 cm. Vhodné pro děti od 12 měsíců Cena za 1 ks Barvu dodáváme dle aktuální skladové zásoby. V případě, že preferujete pouze určitý typ, uveďte prosím tuto…
Nejlevnějši knihy Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Neznámá dodací lhůta
35 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Pokladnička Prasátko plastová 10cm
Výrobce: Směr
Minimální cena: 30 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetříte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Plastové pokladnička prasátko o délce cca 10 cm. Vhodné pro děti od 12 měsíců Cena za 1 ks Barvu dodáváme dle aktuální skladové zásoby. V případě, že preferujete pouze určitý typ, uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky při objednání zboží. Plastové pokladnička prasátko o délce cca 10 cm. Vhodné pro děti od 12 měsíců Cena za 1 ks Barvu dodáváme dle aktuální skladové zásoby. V případě, že preferujete pouze určitý typ, uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky při objednání zboží. Tato roztomilá kasička prasátko je skvělou pomůckou, jak děti naučit hospodařit se svými penězi, ale i k procvičení počítání!Rozměr 10 cm.Vhodné od 12 měsíců.Technické údaje:Měs. 12Obsah balení:Pokladnička Prasátko plast 10cm 12m+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Pokladničky mají krásný vzhled, dětem se budou líbit, a navíc je naučí šetřit peníze. Děti si rády střádají do pokladničky třeba na svou oblíbenou hračku.

Plastová kasička v podobě prasátka pro malé šetřílky. Český výrobek.

Informace k produktu:

  • různé druhy barev
  • rozměr: 11 x 6,3 x 6 cm
  • materiál: plast

 

Plastová pokladnička ve tvaru prasátka je vyrobena z kvalitního a odolného plastu.

Plastová pokladnička může naučit děti již od malička spořit korunku ke korunce na své oblíbené hračky.

 

 

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.