Pokémanie

Televize jim byla malá, Pokémoni vyrazili do ulic, do přírody a teď dokonce zaplavují naše stránky. Když je všechny pochytáš, užiješ si hromadu zábavy a ještě si zasoutěžíš. Ale není to jen tak. Pokémoni totiž přibíhají postupně. Chytil jsi dnes všechny? Možná tu už zítra budou další! Navíc se každá z těch barevných potvůrek schovala. Kam? Povětšinou tam, kde se cítí nejlépe, napříč různými kategoriemi na našem webu. Takže zapoj své detektivní schopnosti, uplatni znalosti trenéra pokémonů a pusť se do toho! A když je všechny pochytáš, tak můžeš soutěžit o hodnotné ceny.


Soutěž byla 9.8.2016 ukončena.


Výherci soutěže:


  • 1. cena - Marie Ondráčková z Háje ve Slezku
  • 2. cena - Kristýna Koníčková z Telče
  • 3. cena - Jana Širmerová z Pardubic

Po shlédnutí videa, ti půjdou Pokémoni chytat lehce

Právě hrají na schovku:

Charmander

Vzdálený příbuzný ptáka ohniváka je divočejší, než se zdá. Nebojí se to rozpálit, tak ho nechtějte dopálit. Při hledání se možná trochu zapotíte, ale tenhle žár k létu prostě patří.

Pidgey

I kdyby byl na konci světa, vždy najde cestu domů. Jeho orientační smysl je nepřekonatelný, ale můžete se pokusit v této disciplíně také uspět. Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?

Bulbasaur

I hrstka semínek může napáchat velkou paseku. Zahrádkáři o tom ví své a Bulbasaur také. Načapáte ho při snídani v trávě?

Rattata

Kde bychom tak mohli hledat tohoto malého uličníka? Pokud zrovna nekouká na Toma a Jerryho, pak jistě někde loupí něco k snědku.

Machoke

I když klid a mír vyznává, tělo samý sval a šlachu má. Ve fast foodu ho nenajdete, je totiž neustále v tréninku a nic a nikdo mu přitom nemůže stát v cestě.

Ekans

Když zrovna nepojídá vejce svých protivníků, nepohrdne ani běžnou stravou hadů v teráriu. Ochránci zvířat ale mohou pro tentokrát zůstat v klidu, žádné malé zvířátko nepřišlo o život.

Piloswine

Díky svému chlupatému porostu, přežije tenhle divoch i další dobu ledovou. Pokud tedy nezplešatí … Chce to holt péči na úrovni a dobrého kadeřníka.

Vulpix

Není to žádný silák, ale není radno ho podcenit. V boji často předstírá zranění, aby zmátl nepřítele. Prostě liška mazaná... Nemažte se s ním, raději mazejte pro mazání. Proč? No, kdo maže, ten jede.

Sharpedo

Tak tohohle „mazlíka“ byste doma v akvárku mít nechtěli. I když, pokud máte velký dům … No, proč ne? Třeba by se u vás cítil, jako paryba ve vodě.

Hitmonchan

Až rozhýbe své ruce, budete chtít vzít nohy na ramena. Prý ale vydrží bojovat jen tři minuty, tak co takhle navléct rukavice a zkusit se mu postavit? Pokud teda raději nehrajete boxovací pytel.

Squirtle

Připadá ti jako miminko z rodiny želvích ninjů? Samá voda. Tenhle vodomil žádné bojové umění neovládá, ale v plavání mu nikdo nesahá ani po krunýř.

Koffing

Je to věčný útěkář. Utíká, uchází, a když s tím začne, měli byste rychle zmizet také. Když plyn syčí z trouby ven, je to legrace akorát tak v písničce.

Ledian

Tenhle létající pašák by nikdy nevyměnil světla reflektorů za hvězdný třpyt. Hvězdnou oblohu my smrtelníci bohužel nemáme vždy po ruce. Naštěstí máme odkaz pana Edisona.

Sudowoodo

Vypadá jako strom, ale není to strom, co to je? Sudowoodo. Jeho původ a stavba těla je totiž z kamene. Klame tedy dokonale, a to hlavně dřevorubce.

Zweilous

A vítězem v soutěži jedlíků se stává … Zweilous! Není to moc fér, když má dvě hlavy, ale s tímhle týpkem si není radno zahrávat. Víme, je to velké sousto.

Shelgon

Pohybuje se rychlostí šneka, ale jeho krunýř je jako nedobytná tvrz. Kéž bychom si k němu mohli schovat cennosti, místo toho se nám ale Shelgon schovává sám.

Hoothoot

Kukačkám už odzvonilo, správný trenér Pokémonů má místo nich Hoothoota. Zahouká ve stejnou dobu každý den, takže budík můžete nechat spát.

Poliwag

Je malinký, roztomilý a tak trochu nemotorný, ale pozor na něj! Svůj spirálovitý orgán, dokáže roztočit jak buben pračky a dostat vás tak do hypnózy.

Houndour

Tohle není vlk samotář. Houndour bez své smečky ani neštěkne. Spolupráci a komunikaci se svými druhy má prostě v sobě, žádný cvičák nepotřeboval.

Combee

Pokémon s početní převahou. Je totiž tvořen hned třemi bzučícími sourozenci, kteří jsou spojeni od narození. Proč? Bohužel, kvítku medový, to se nikdo nedoví.

Meowth

Tohle kotě najdete spát v botě jen hodně výjimečně, spíš se někde honí za klubíčkem. V každém případě umí ale pěkně vystrčit drápky, hlavně v noci.

Lampent

Až na vás tento temný rytíř zaútočí bleskem, budete si přát, aby to byl jen horlivý novinář. Bohužel, Lampent nezná slitování. I když, to často ani paparazzi.

Staryu

Sice nemá hlas, jako královna popu, ale superstar je to na každý pád. Staryu září tak kouzelným způsobem, že při pohledu na něj vám bude scházet už jen plápolající oheň v krbu a vůně cukroví.

Sunflora

Tahle květinka nepatří domů do vázy. Nejraději by s vámi jela k moři nebo na hory, kde by mohla trávit, co nejvíce času na slunci. Po jeho západu totiž zůstává nehnuta stát a usíná.

Vanillite

V posledních letech by za tohohle parťáka dali v našich končinách majitelé horských chat a vleků cokoliv. Ale taky v parném létě by Vanillitova společnost nebyla k zahození …

Eelektrik

Kdo nesympatizuje s úhoři, nebude mít Eelektrika asi moc v lásce. Je totiž ještě zákeřnější a děsivější. Svou kořist nejprve paralyzuje a pak sež… spapá – prostě happy end.

Garbodor

Když byl ještě malé Pokémoňátko, chtěl se stát popelářem. Tak trochu to ale nedopadlo a je z něj děsivá potvora, která likviduje protivníky mimo jiné svým páchnoucím dechem. Fujky!

Magnemite

Zálohuj, kdo můžeš! I magnetky na lednici se před ním třesou strachy. Svými elektrickými výboji Magnemite paralyzuje své nepřátele a je přitahován jemnými elektrickými zařízeními. Váš notebook může být další oběť.

Pikachu

Ach, až se slzou v oku vzpomínáme na jeho zlatou éru. Navždy se zapsal do našich srdcí a patří mezi takové legendy, jakými je hokejové Nagano nebo telefon s přízviskem 3310. Kde jsou ty časy …

Loudred

Kdyby se organizátorům technoparty podařilo získat tohoto řvouna do svého programu, byli by milovníci tance u repráku v sedmém nebi. Možná, že tichá voda břehy mele, ale Loudred by je rovnou zbořil.

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.