Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Pohádky o Pořádníčkovi

Knihy pro děti a mládež

Pohádky o Pořádníčkovi

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Malé hrdiny samostatných příběhů v knihe Pohádky o Pořádníčkovi spojuje mateřská školka a jejich kamarád lesní skřítek Pořádníček, který zasáhne a pomůže vždy, když děti nezvládají svoje potíže a problémy. Takové, jakými se třeba trápí i ti, kteří budou Pohádky o Pořádníčkovi číst a kteří jim budou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.13143

Jaké má kniha
Pohádky o Pořádníčkovi
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pohádky o Pořádníčkovi koupíte i tady

Specifikace Pohádky o Pořádníčkovi

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 161 Kč

Hrdiny pohádkových příběhů jsou děti z mateřské školky v městečku Hříbečkově a jejich kamarád, lesní skřítek Pořádníček. ... a dál?

Produkt Pohádky o Pořádníčkovi

Pohádky o Pořádníčkovi - parametry

Název produktu: Pohádky o Pořádníčkovi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 161 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Malé hrdiny samostatných příběhů v knihe Pohádky o Pořádníčkovi spojuje mateřská školka a jejich kamarád lesní skřítek Pořádníček, který zasáhne a pomůže vždy, když děti nezvládají svoje potíže a problémy. Takové, jakými se třeba trápí i ti, kteří budou Pohádky o Pořádníčkovi číst a kteří jim budou naslouchat. Knížka vznikla v rodinném týmu výtvarníka a humoristy Petra Urbana, ten se jako novopečený dědeček zcela zodpovědně zhostil vytvoření kreslených pohádkových postaviček, ty doplnila dcera, maminka a zároveň výtvarnice svými, jež zasadila do fotografií reálného prostředí, čímž příběh, napsaný manželkou a babičkou, dostává velmi zajímavou podobu.

"A tak se stalo, že děti z hříbečkovské školky zachránily skřítka z pohádky. A stalo se i to, že našly nového kamaráda. Jak děti víte, kamarádi se mají mít rádi a pomáhat si, a protože skřítek Pořádníček se za opravdového kamaráda považuje, začne malým školáčkům pomáhat hned zítra. To jste zase zvědavé jak! Už vás vidím, jak si představujete, že Pořádníček donese dětem bonbóny, nebo si s nimi bude hrát třeba na indiány, pomůže jim uklízet hračky, nebo si dokonce za ně bude čistit zuby před spaním. Nic takového! Skřítek Pořádníček si řekl, že dětem pomůže vyzrát nad leností, nafoukaností, drzostí, nad sprostými slovy, nad odmlouváním i třeba lhaním, že děti naučí vážit si svých hraček i věcí, aby poznaly, co je být spolehlivými a dobrými kamarády, príma kluky i a fajn holčičkami. Že tohle všechno je normální? Že tohle umí každý? To se ale pěkně pletete, čtěte rychle dál, abyste se dozvěděli, že to vůbec tak jednoduché není a jak se Pořádníčkovi povedlo malým kamarádům pomoci, jak se mu všechno, co si předsevzal, povedlo".

Knížka je určena dětem od 3 do 6 let. Autor : Inka Urbanová, Pohádky o Pořádníčkovi sepsal rodinný tým ve složení dědeček známý kreslíř vtipů Petr Urban ,

maminka a výtvarnice Markéta

Urbanová a babička a spisovatelka Inka Urbanová . Zbrusu nové pohádky o malém směšném skřítkovi Pořádníčkovi pomáhají

dětem zvládnout všechny nástrahy, které číhají doma i ve školce. Malí

hrdinové se svými problémy statečně válčí, ale když je problémů víc,

než mohou mrňouskové zvládnout, objeví se Pořádníček. Pořádníček dětem z hříbečkové školky pomáhá s úklidem, protože takové

už má jméno,a protože ví, že správní kamarádi si pomáhají. Naučí je,

jak si rozházené hračky uklidit, jak si složit oblečení a nenechat po

sobě u stolu nepořádek. Vysvětlí jim, že potom budou mít víc času na

hraní a na pohádky, než ti vzteklouni, kteří promarní celý den

odmlouváním a hádkami s maminkou nebo paní učitelkou, a které potom

nemá nikdo rád. Druh sortimentu : Kniha, Pohádky o Pořádníčkovi, Jazyk : Čeština, Počet stran : 100 Pohádky o Pořádníčkovi - Urbanovi Inka, Petr Markéta a. Hrdiny pohádkových příběhů jsou děti z mateřské školky v městečku Hříbečkově a jejich kamarád, lesní skřítek Pořádníček. Je to právě Pořádníček, který je nachystán pomoci překonat a napravit svým malým přátelům jejich nepříliš do


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.