Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Podniková ekonomika

Učebnice/Odborná literatura

Podniková ekonomika

Hodnocení: 1x
  • 4

Autoři v knize postihli celou základní problematiku podnikové ekonomiky. Zahrnuty jsou i podnikové funkce z oblasti organizace a řízení podniku, které jsou nezbytným předpokladem naplňování funkcí ekonomické povahy. Kniha je členěna do třinácti základních kapitol, přičemž každá kapitola obsahuje teoretický základ, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89201
skladem

Jaké má kniha
Podniková ekonomika
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Podniková ekonomika koupíte i tady

Specifikace Podniková ekonomika

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 585 Kč

Autoři v knize postihli celou základní problematiku podnikové ekonomiky. Zahrnuty jsou i podnikové funkce z oblasti organizace a řízení podniku, které jsou nezbytným předpokladem naplňování funkcí ekonomické povahy. ... a dál?

Produkt Podniková ekonomika

Podniková ekonomika - parametry

Název produktu: Podniková ekonomika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 585 Kč
Maximální cena: 690 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autoři v knize postihli celou základní problematiku podnikové ekonomiky. Zahrnuty jsou i podnikové funkce z oblasti organizace a řízení podniku, které jsou nezbytným předpokladem naplňování funkcí ekonomické povahy. Kniha je členěna do třinácti základních kapitol, přičemž každá kapitola obsahuje teoretický základ, vlastní výklad problematiky a použitou literaturu. Úvod je věnován vztahu mikroekonomie a podnikové ekonomiky, popsány jsou faktory podnikového prostředí, specifikovány funkce a formy hospodaření podniku, jeho hodnota a životní cyklus, popsány jsou metody a formy organizace a řízení podnikových procesů, principy a postupy podnikového marketingu, definovány jsou současné metody v oblasti řízení lidských zdrojů, obsah a zajištění interního auditu, vymezeny jsou principy podnikání malých a středních podniků. Závěr knihy je věnován problematice vstupu podniků na zahraniční trhy. O autorovi Ing. Marek Vochozka, MBA, Ph.D. V březnu 2009 byl Akademickým senátem VŠTE pověřen k výkonu funkce rektora. Do té doby pracoval na VŠTE jako vedoucí ekonomické katedry, v rámci níž přednášel předměty se zaměřením na ekonomiku podniku, finanční řízení a ekonomii. V roce 2008 získal titul Ph.D. na VŠE v Praze, kde t. č. působil jako odborný asistent na katedře podnikové ekonomiky. Podílí se na tvorbě řady evropských grantů, je nositelem dvou patentů a několika užitných vzorů. Ing. Petr Mulač Od května 2009 vykonává na VŠTE funkci kvestora, avšak svou činnost na VŠTE zahájil jako akademický pracovník již v roce 2007 mj. výukou předmětů Podniková ekonomika, Obchodní podnikání, či Finanční řízení. Je autorem několika studijních materiálů v oblasti ekonomické i finanční. doc. Ing. Hana Ezrová, CSc. Většinu profesního života se zabývala problematikou podnikové ekonomiky. Nejprve to bylo ekonomikou dopravy na Katedře ekonomiky dopravy a spojů na VŠE v Praze, od působení na Fakultě managementu VŠE po současnou působnost na VŠTE se věnuje podnikové ekonomice v obecné rovině, kterou na VŠTE také garantuje. Ing. Tomáš Kafka, B.B.A., Ph.D. Absolvent bakalářského programu na ESMA v Barceloně, inženýrského a doktorského studia na VŠE v Praze a MBA studia realizovaného na NothinghamTrent University. Dnes působí jako nezávislý poradce a lektor se zaměřením na nástroje podpory strategického řízení organizací. V tomto směru velmi úzce a dlouhodobě spolupracuje s VŠTE. Ing. Věra Mulačová, Ph.D. V roce 2006 se podílela na založení Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Zde do dnešní doby působí jako odborný asistent na Katedře ekonomiky a managementu. Úzce spolupracuje se zahraničím, a to v oblasti projektově orientované výuky, již mj. garantuje jako jeden z předmětů ekonomického oboru. Ing. Ludmila Opekarová, Ph.D. Na VŠTE v současné době vykonává funkci prorektorky pro praxi a vnější vztahy a zajišťuje tak spolupráci s odbornou praxí. V předešlých letech zastávala vedoucí pozici na Katedře ekonomiky a managementu, kde zároveň garantovala a přednášela př


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.