Podestýlka PURECAT recyklovaná papírová 10l Zolux
Podestýlka PURECAT recyklovaná papírová 10l Zolux

Podestýlka PURECAT recyklovaná papírová 10l Zolux

od 344 Kč
Vysoce savá podestýlka Složení ze 100% celulózového vlákna a hustota granulátu zajišťuje velmi vysokou míru absorpce (265 %), která reguluje vlhkost a udržuje podestýlku déle suchou. Díky tomu stelivo lépe zadržuje zápach a déle vydrží (až 6 týdnů používání v případě 10litrového pytle*). *Doba používání závisí na hmotnosti kočky, jejím plemeni, věku, typu krmiva, místě skladování záchodu...    Granule jsou bezprašné a nelepí se na tlapky, což…
Zvířecí-potřeby.cz
Za dopravu 79 Kč Skladem
344 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Podestýlka PURECAT recyklovaná papírová 10l Zolux
Výrobce: Zolux
Minimální cena: 344 Kč
Maximální cena: 384 Kč
Ušetříte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Vysoce savá podestýlka

Složení ze 100% celulózového vlákna a hustota granulátu zajišťuje velmi vysokou míru absorpce (265 %), která reguluje vlhkost a udržuje podestýlku déle suchou. Díky tomu stelivo lépe zadržuje zápach a déle vydrží (až 6 týdnů používání v případě 10litrového pytle*).

*Doba používání závisí na hmotnosti kočky, jejím plemeni, věku, typu krmiva, místě skladování záchodu... 

 

Granule jsou bezprašné a nelepí se na tlapky, což přispívá ke každodennímu pohodlí zvířete. Tato podestýlka je vhodná pro všechny kočky, dokonce i pro ty nejcitlivější.

Nová podestýlka PureCat je vyrobená ve Francii ze 100% recyklovaného papíru bez jakýchkoli přísad. Jedná se o neprodané noviny sesbírané výhradně ve Francii, v okolí výrobního závodu. Vybírají se podle přísných kritérií a jsou vyráběny z kvalitních dřevěných vláken.

Nová podestýlka PureCat, která je produktem oběhového hospodářství, se vyrábí z odpadu, což omezuje její dopad na životní prostředí.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.