Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Plot Pes pro radost

Knihy

Plot Pes pro radost

Hodnocení: 1x
  • 4

Ať už si pořídíte psího kamaráda jakékoli rasy, pro zaručení bezproblémového kamarádského soužití ho budete muset naučit určitým pravidlům. V této moderní publikaci naleznete jednoduché rady a metody, jak co nejlépe vychovat každého psa. Text, vytvářený za účasti profesionálních kynologů a cvičitelů je formulován ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Plot Pes pro radost koupíte i tady

Specifikace Plot Pes pro radost

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 80 Kč

Ať už si pořídíte psího kamaráda jakékoli rasy, pro zaručení bezproblémového kamarádského soužití ho budete muset naučit určitým pravidlům. V této moderní publikaci naleznete jednoduché rady a metody, jak co nejlépe vychovat každého psa. Text, vytvářený za účasti profesionálních kynologů a cvičitelů je formulován tak, aby byl blízký a snadno srozumitelný co nejširší veřejnosti, spíše než na výkonostní výcvik jednotlivých plemen se zaměřuje na pochopení psí duše a nejdůležitější zásady a postupy a zaručující » ... a dál?

Produkt Plot Pes pro radost

Plot Pes pro radost - parametry

Název produktu: Plot Pes pro radost
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 80 Kč
Maximální cena: 93 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ať už si pořídíte psího kamaráda jakékoli rasy, pro zaručení bezproblémového kamarádského soužití ho budete muset naučit určitým pravidlům. V této moderní publikaci naleznete jednoduché rady a metody, jak co nejlépe vychovat každého psa. Text, vytvářený za účasti profesionálních kynologů a cvičitelů je formulován tak, aby byl blízký a snadno srozumitelný co nejširší veřejnosti, spíše než na výkonostní výcvik jednotlivých plemen se zaměřuje na pochopení psí duše a nejdůležitější zásady a postupy a zaručující ideální soužití psa a člověka. Publikace je obzvláště vhodná pro mladé či začínající chovatele. Dozvíte se, co rozvážit, než si pejska pořídíte (správná volba plemene, aj.), na co se zaměřit a na co si dát pozor při odběru od chovatele, jak seznámit štěně s novým prostředím, jak ho zařadit do rodiny a seznámit s ""hierarichií smečky"". Zvláštní pozornost se zaměřuje na socializaci psa a základní pravidla výchovy a výcviku: jak pejskovi vysvětlit hygienu, jak ho přivyknout na jméno, obojek a vodítko, jak ho naučit být ""sám doma"", jak správně chválit i kárat, jak zvyknout štěně na dopravu a jízdu automobilem. Samostatné kapitoly jsou věnovány postupům při výuce jednotlivým důležitým povelům: přivolání, povely ""k noze"", ""sedni"", ""lehni"" a ""vstaň"", ""zůstaň"" a ""čekej"", chůze u nohy na volno i základy speciálního výcviku. Výcvikové postupy jsou popisovány jasně a zřetelně, důležité informace a rady jsou zvýrazněny, nechybí množství informativních i kouzelných ilustrativních fotografií. Jsou jmenovány i možné výcvikové či výchovné chyby. A protože na všechnu tu výchovu bude vaše štěně potřebovat dostatek síly, je zvláštní kapitovala věnována také výživě a správnému krmení (dávky, vhodné složení, atd.). Publikace: Pes pro radost - Eva Soukupová. Jednoduché rady a metody, jak vychovat každého psa bez rozdílu

rasy, věku a velikosti, ke spokojenosti vaší i vašeho okolí. Kniha

obsahuje základní informace, které by si měl osvojit každý majitel

němé tváře. Publikace: Pes pro radost - Eva Soukupová. Autor knihy Eva Soukupová, Vydavatelstvo Plot, Kniha,2008


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.