Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Plot Pes pro radost

Knihy

Plot Pes pro radost

Hodnocení: 1x
  • 4

Ať už si pořídíte psího kamaráda jakékoli rasy, pro zaručení bezproblémového kamarádského soužití ho budete muset naučit určitým pravidlům. V této moderní publikaci naleznete jednoduché rady a metody, jak co nejlépe vychovat každého psa. Text, vytvářený za účasti profesionálních kynologů a cvičitelů je formulován ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Plot Pes pro radost

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 92 Kč

Jednoduché rady a metody, jak vychovat každého psa bez rozdílu rasy, věku a velikosti, ke spokojenosti vaší i vašeho okolí. Kniha obsahuje základní informace, které by si měl osvojit každý majitel něm ... a dál?

Produkt Plot Pes pro radost

Plot Pes pro radost - parametry

Název produktu: Plot Pes pro radost
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 92 Kč
Maximální cena: 95 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ať už si pořídíte psího kamaráda jakékoli rasy, pro zaručení bezproblémového kamarádského soužití ho budete muset naučit určitým pravidlům. V této moderní publikaci naleznete jednoduché rady a metody, jak co nejlépe vychovat každého psa. Text, vytvářený za účasti profesionálních kynologů a cvičitelů je formulován tak, aby byl blízký a snadno srozumitelný co nejširší veřejnosti, spíše než na výkonostní výcvik jednotlivých plemen se zaměřuje na pochopení psí duše a nejdůležitější zásady a postupy a zaručující ideální soužití psa a člověka. Publikace je obzvláště vhodná pro mladé či začínající chovatele. Dozvíte se, co rozvážit, než si pejska pořídíte (správná volba plemene, aj.), na co se zaměřit a na co si dát pozor při odběru od chovatele, jak seznámit štěně s novým prostředím, jak ho zařadit do rodiny a seznámit s ""hierarichií smečky"". Zvláštní pozornost se zaměřuje na socializaci psa a základní pravidla výchovy a výcviku: jak pejskovi vysvětlit hygienu, jak ho přivyknout na jméno, obojek a vodítko, jak ho naučit být ""sám doma"", jak správně chválit i kárat, jak zvyknout štěně na dopravu a jízdu automobilem. Samostatné kapitoly jsou věnovány postupům při výuce jednotlivým důležitým povelům: přivolání, povely ""k noze"", ""sedni"", ""lehni"" a ""vstaň"", ""zůstaň"" a ""čekej"", chůze u nohy na volno i základy speciálního výcviku. Výcvikové postupy jsou popisovány jasně a zřetelně, důležité informace a rady jsou zvýrazněny, nechybí množství informativních i kouzelných ilustrativních fotografií. Jsou jmenovány i možné výcvikové či výchovné chyby. A protože na všechnu tu výchovu bude vaše štěně potřebovat dostatek síly, je zvláštní kapitovala věnována také výživě a správnému krmení (dávky, vhodné složení, atd.). Publikace: Pes pro radost - Eva Soukupová. Jednoduché rady a metody, jak vychovat každého psa bez rozdílu

rasy, věku a velikosti, ke spokojenosti vaší i vašeho okolí. Kniha

obsahuje základní informace, které by si měl osvojit každý majitel

němé tváře. Publikace: Pes pro radost - Eva Soukupová. Autor knihy Eva Soukupová, Vydavatelstvo Plot, Kniha,2008


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.