MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Vzdělávací hračky » Srovnání cen PLANTOYS Šněrovací botička

Vzdělávací hračky

PLANTOYS Šněrovací botička

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8854740053190

Plan Toys Šněrovací botaPopis:Šněrovací botička pomáhá dítěti rozvíjet nové motorické schopnostia logické myšlení. Je vtipnou pomůckou k naučení se vázat tkaničky.Vhodné pro děti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.96636
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen PLANTOYS Šněrovací botička

Specifikace PLANTOYS Šněrovací botička

Kategorie Vzdělávací hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 219 Kč

Plan Toys Šněrovací bota Šněrovací bota je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva čeká na děti od 3 let. Je určena pro výuku zavazování tkaniček. Rozvíjí vizuální vnímání, motoriku a logické myšlení. Přednosti: vysoce kvalitní ekologická hračka bez formaldehydů, olova a těžkých prvků pro obaly se využívá recyklovaný papír hračky získaly » ... a dál?

Produkt PLANTOYS Šněrovací botička

PLANTOYS Šněrovací botička - parametry

Název produktu: PLANTOYS Šněrovací botička
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 219 Kč
Maximální cena: 394 Kč
Ušetríte až: 175 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys Šněrovací botaPopis:Šněrovací botička pomáhá dítěti rozvíjet nové motorické schopnostia logické myšlení. Je vtipnou pomůckou k naučení se vázat tkaničky.Vhodné pro děti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Plan Toys Šněrovací bota Šněrovací bota je vyrobena z vysoce kvalitního dřeva čeká na děti od 3 let. Je určena pro výuku zavazování tkaniček. Rozvíjí vizuální vnímání, motoriku a logické myšlení. Přednosti: vysoce kvalitní ekologická hračka bez formaldehydů, olova a těžkých prvků pro obaly se využívá recyklovaný papír hračky získaly certifikát FSC, ISO 9001 a 14001

Dopřejte Vašemu dítku kvalitní hračku značky Plan Toys! Vhodné pro děti od 3 let

Materiál: dřevo z kaučukovníku, textil

Rozměry botičky: 11 x 7 cm Didaktická hračka dřevěná, velikost 11cm, doporučený věk od 2 let. Dřevěná šněrovací botička pomáhá dítěti rozvíjet nové motorické schopnosti a logické myšlení. S pomocí rodičů se také snadněji naučí zavázat tkaničky.Parametry a specifikace:Doporučený věk: od 2 letRozměry: 4 x 11 x 7 cm


Přidat recenzi pro PLANTOYS Šněrovací botička

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.