Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys PT6608

Hračky

PlanToys PT6608 cena od 0 Kč

PlanToys PT6608

Hodnocení: 1x
  • 4

PLAN TOYS Oboustranná vláčkodráha sesilnicíPopis:Sada obsahuje 42 kusů. Oboustranná dráha nabízí jak železnici, taki silnici. Zahrnuje barevné i spojovací části trati, auta a vlak. Postavsi silniční nebo železniční trasu! Neobsahuje žádnémagnetické části.Rozměry a specifikace:Rozměry: 89 × 54 × 7,5 cmVhodné pro děti ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

PlanToys PT6608 - parametry

Název produktu: PlanToys PT6608
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PLAN TOYS Oboustranná vláčkodráha sesilnicíPopis:Sada obsahuje 42 kusů. Oboustranná dráha nabízí jak železnici, taki silnici. Zahrnuje barevné i spojovací části trati, auta a vlak. Postavsi silniční nebo železniční trasu! Neobsahuje žádnémagnetické části.Rozměry a specifikace:Rozměry: 89 × 54 × 7,5 cmVhodné pro děti od 3 let.PLAN TOYS:Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti fungujedodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které jižneprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů,pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby bylyopětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Vláčkodráha doporučený věk od 3 let. Nejoblíbenější hračkou všech kluků jsou veškeré dopravní prostředky, které mohou řídit. Po dřevěné oboustranné dráze se dá jezdit jak po železnici s vláčkem, tak i po silnici s autíčky. Nad silnicí se vine most, po kterém jezdí vláček, autíčka dávají vláčku přednost v jízdě na železničním přejezdu. Sada obsahuje 42 kusů, zahrnuje autíčka, parní vláček a další barevné a spojovací části trati. Hračky od firmy Plan Toys podporují kreativní mysl dětí, učí je poznávat okolní svět. Postav si svou vlastní železniční trať a silniční dráhu a zažij úžasné dobrodružství na cestách! Nejoblíbenější hračkou všech kluků jsou veškeré dopravní prostředky, které mohou řídit. Po dřevěné oboustranné dráze se dá jezdit jak po železnici s vláčkem, tak i po silnici s autíčky. Nad silnicí se vine most, po kterém jezdí vláček, autíčka dávají vláčku přednost v jízdě na železničním přejezdu. Vláčkodráha rozvíjí dětskou fantazii a představivost, podporuje jejich logické myšlení, zažijí


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.