Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys PT6095

Hračky

PlanToys PT6095 cena od 0 Kč

PlanToys PT6095

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Plan Toys Parní vlak(k vláčkodráze)Popis:Dřevěný historický vláček, který je kompatibilní k vláčkodráze.Vhodné pro děti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

PlanToys PT6095 - parametry

Název produktu: PlanToys PT6095
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys Plan Toys Parní vlak(k vláčkodráze)Popis:Dřevěný historický vláček, který je kompatibilní k vláčkodráze.Vhodné pro děti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celéhosvěta. Vláček k vláčkodráze, doporučený věk od 3 let. Krásný dřevěný historický vláček je od značky Plan Toys, která vyrábí vysoce kvalitní ekologické hračky a při výrobě hraček používá lepidlo bez formaldehydů, bezpečné barvy na vodní bázi, bez olova a jiných těžkých kovů. Veškeré obaly a tištěné materiály vyrábí z recyklovaného papíru. Hračky od firmy Plan Toys podporují kreativní mysl dětí, učí je poznávat okolní svět. Parní vláček je herním setem k oboustranné vláčkodráze se silnicí, skládá se z černočervené mašinky a dvou vagónů. Každý kluk touží být aspoň na chvíli strojvůdcem a řídit vlak. Krásný dřevěný historický vláček je od značky Plan Toys, která vyrábí vysoce kvalitní ekologické hračky a při výrobě hraček používá lepidlo bez formaldehydů, bezpečné barvy na vodní bázi, bez olova a jiných těžkých kovů. Veškeré obaly a tištěné materiály vyrábí z recyklovaného papíru. Hračky od firmy Plan Toys podporují kreativní mysl dětí, učí je poznávat okolní svět. Parní vláček je hern


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.