Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys PT6024

Hračky

PlanToys PT6024

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Auta (k autodráze)Popis:Sada 3 autíček, která jsou kompatibilní s autodráhou. Vhodné proděti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.39321
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PlanToys PT6024

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 224 Kč

Příslušenství k vláčkodráze doporučený věk od 3 let. Sada tří dřevěných autíček je krásnou hračkou pro všechny kluky, se kterou zažijí skvělou zábavu, která rozvíjí jejich fantazii, logické myšlení a jemnou motoriku. Tři autíčka jsou herním setem k oboustranné autodráze se silnicí a železnicí, jsou krásně barevné, mají žlutou, červenou a zelenou barvu. Hračky od firmy Plan Toys podporují kreativní mysl dětí, učí je poznávat okolní svět. Značka Plan Toys je výrobcem vysoce kvalitních ekologických » ... a dál?

Produkt PlanToys PT6024

PlanToys PT6024 - parametry

Název produktu: PlanToys PT6024
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 224 Kč
Maximální cena: 224 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Plan Toys Auta (k autodráze)Popis:Sada 3 autíček, která jsou kompatibilní s autodráhou. Vhodné proděti od 3 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celéhosvěta. Příslušenství k vláčkodráze doporučený věk od 3 let. Sada tří dřevěných autíček je krásnou hračkou pro všechny kluky, se kterou zažijí skvělou zábavu, která rozvíjí jejich fantazii, logické myšlení a jemnou motoriku. Tři autíčka jsou herním setem k oboustranné autodráze se silnicí a železnicí, jsou krásně barevné, mají žlutou, červenou a zelenou barvu. Hračky od firmy Plan Toys podporují kreativní mysl dětí, učí je poznávat okolní svět. Značka Plan Toys je výrobcem vysoce kvalitních ekologických hraček a při výrobě svých hraček používá lepidlo bez formaldehydů, bezpečné barvy na vodní bázi, bez olova a jiných těžkých kovů. Nejoblíbenější hračkou všech kluků již od nepaměti jsou auta, autíčka a cokoliv, co má kolečka a jezdí. Sada tří dřevěných autíček je krásnou hračkou pro všechny kluky, se kterou zažijí skvělou zábavu, která rozvíjí jejich fantazii, logické myšlení a jemnou motoriku. Tři autíčka jsou herním setem k oboustranné autodráze se silnicí a železnicí, jsou krásně barevné, mají ž Auta IIŰíslo výrobku: 6022Auta ve 3 různých barvách. Připrav se na start a jed! Jednotlivě, nebo dohromady, nebo na dráze PlanCity si mohou děti doplnit sbírku.
  • Barevný sortiment.
  • Materiál: dřevo
  • Rozměry: ca. 3 x 5 x 2,7 cm
  • Od 3 let Up

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.