Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Hračky do vody » Srovnání cen PlanToys PT5658

Hračky do vody

PlanToys PT5658

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Koupelová sada – mořskýživotPopis:Cákejte a dělějte vlny! Zábava nikdy nekončí! Plujte s figurkami povodě, naplňte je vodou a stříkejte s nimi. Sada obsahuje 4 zvířata:lastura, hvězdice, želva a delfín. Vhodné pro děti od 6 měsíců.PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.43615
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PlanToys PT5658 koupíte i tady

Specifikace PlanToys PT5658

Kategorie Hračky do vody
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 295 Kč

Cákejte a dělějte vlny s touto mořskou sadou do koupele! Zábava nikdy nekončí! Plujte s figurkami po vodě, naplňte je vodou a stříkejte s nimi. Jen pozor, ať nenamočíte rodiče! ... a dál?

Produkt PlanToys PT5658

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


PlanToys PT5658 - parametry

Název produktu: PlanToys PT5658
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 295 Kč
Maximální cena: 479 Kč
Ušetríte až: 184 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys Koupelová sada – mořskýživotPopis:Cákejte a dělějte vlny! Zábava nikdy nekončí! Plujte s figurkami povodě, naplňte je vodou a stříkejte s nimi. Sada obsahuje 4 zvířata:lastura, hvězdice, želva a delfín. Vhodné pro děti od 6 měsíců.PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti fungujedodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které jižneprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů,pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby bylyopětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Plan Toys Koupelová sada Mořský svět Sada 4 zvířátek do vody i pro hry nad vodou. Udělej si svůj mořský svět ve vaně. Zvířátka jsou z kvalitního dřeva, dají se naplnit vodou a stříkají. Balení obsahuje želvičku, mušli, mořskou hvězdu a delfína. Firma Plan Toys se zabývá výrobou vysoce kvalitních ekologických hraček. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001. Hračky od Plan Toys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. Věk: 6m+ Materiál: dřevo z kaučukovníku Počet zvířátek: 4 ks Délka zvířátek: do 8 cm Herní set do vody, vhodná od 6 měsíců. Udělej si svůj mořský svět ve vaně. S touto sadou si můžeš hrát nad vodou, pod vodou či stříkat vodu. Balení obsahuje mušli, želvu, mořskou hvězdu a delfína. Rozměry jsou 7,1 × 4,8 × 6,2 cm.Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozř


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.