Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys PT5637

Hračky

PlanToys PT5637

Hodnocení: 1x
  • 4

PLAN TOYS Abeceda A-Z (anglicky)Popis:Zlepšete si s touto sadou své základní znalosti abecedy! Oboustrannédřevěné kostičky nabízí 26 velkých písmen a obrázků, kterékorespondují s danými písmenky. Přemístěte písmenka prstem, vytvořtenová slova a zlepšete si tak svou slovní zásobu.Každé písmenko je plastické, takže si ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PlanToys PT5637

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 604 Kč

PLAN TOYS Abeceda A-Z (anglicky)Popis:Zlepšete si s touto sadou své základní znalosti abecedy! Oboustrannédřevěné kostičky nabízí 26 velkých písmen a obrázků, kterékorespondují s danými písmenky. Přemístěte písmenka prstem, vytvořtenová slova a zlepšete si tak svou slovní zásobu.Každé písmenko je plastické, takže si je dítě pomocí hmatu mnohemlépe zapamatuje!Rozměry a specifikace:Rozměry: 5,5 × 5,5 × 0,8 cmVhodné pro děti od 2 letPLAN TOYS:Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce » ... a dál?

Produkt PlanToys PT5637

PlanToys PT5637 - parametry

Název produktu: PlanToys PT5637
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 604 Kč
Maximální cena: 604 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PLAN TOYS Abeceda A-Z (anglicky)Popis:Zlepšete si s touto sadou své základní znalosti abecedy! Oboustrannédřevěné kostičky nabízí 26 velkých písmen a obrázků, kterékorespondují s danými písmenky. Přemístěte písmenka prstem, vytvořtenová slova a zlepšete si tak svou slovní zásobu.Každé písmenko je plastické, takže si je dítě pomocí hmatu mnohemlépe zapamatuje!Rozměry a specifikace:Rozměry: 5,5 × 5,5 × 0,8 cmVhodné pro děti od 2 letPLAN TOYS:Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti fungujedodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které jižneprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů,pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby bylyopětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.