Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys PT5231

Hračky

PlanToys PT5231

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys VálečekPopis:Sledujte barevné části jak vykukují z válečku při pohybu. Vhodné proděti od 6 měsíců. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.41843
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PlanToys PT5231

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 224 Kč

Didaktická hračka vhodná od 6 měsíců. Představujeme vám zajímavou hračku v podobě válečku od firmy Plan Toys. Firma Plan Toys s více jak 30letou tradicí vyrábí hračky s tím největším respektem k dětem a přírodě. Z válečku při pohybu vykukují barevné části. Rozměry válečku jsou 6,5 × 6,5 × 4 cm. Hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců.Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. » ... a dál?

Produkt PlanToys PT5231

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


PlanToys PT5231 - parametry

Název produktu: PlanToys PT5231
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 224 Kč
Maximální cena: 224 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys VálečekPopis:Sledujte barevné části jak vykukují z válečku při pohybu. Vhodné proděti od 6 měsíců. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Hračka vhodná od 6 měsíců. Představujeme vám zajímavou hračku v podobě válečku od firmy Plan Toys. Firma Plan Toys s více jak 30letou tradicí vyrábí hračky s tím největším respektem k dětem a přírodě. Z válečku při pohybu vykukují barevné části. Rozměry válečku jsou 6,5 × 6,5 × 4 cm. Hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců.Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. Barevný váleček pro malé holky i kluky. Pestrobarevná hračka vytváří při tlačení zvuk, čímž pomáhá stimulovat dětské smysly, rozvíjet motoriku celkově děti zabavit. Rozměry: 6,5 x 6,5 x 5 cm. Vhodné pro děti od 6 měsíců.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.