Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys PT5101

Hračky

PlanToys PT5101

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Šťastné štěněPopis:Hodiny zábavy pro děti! Tahají štěně za sebou a dívají se, jaktančí! Vhodné pro děti od 1 roku. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.36484
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PlanToys PT5101

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 499 Kč

Kamarád který půjde s malým dobrodruhem kamkoliv si zamane. Hračka stimuluje děti k pohybu. Když děti tahají pejska za provázek tak se tělo pejska hýbe jako by tančil. ... a dál?

Produkt PlanToys PT5101

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


PlanToys PT5101 - parametry

Název produktu: PlanToys PT5101
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 499 Kč
Maximální cena: 525 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys Šťastné štěněPopis:Hodiny zábavy pro děti! Tahají štěně za sebou a dívají se, jaktančí! Vhodné pro děti od 1 roku. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Plan Toys Šťastné štěně Tahací, tančící pejsek z velmi kvalitního dřeva. Díky speciální konstrukci se pejsek pohybuje vlnivým pohybem a vytváří dojem tance. Firma Plan Toys se zabívá výrobou vysoce kvalitních ekologických hraček. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001. Hračky od Plan Toys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. Věk: 12m+ Materiál: dřevo z kaučukovníku, vlákno Délka pejska: 23 cm Šířka pejska: 7 cm Výška pejska: 11 cm Délka provázku: 72 cm Hračka vhodná od 1 roku. Představujeme vám šťastné štěně od firmy Plan Toys. Firma Plan Toys s více jak 30letou tradicí vyrábí hračky s tím největším respektem k dětem a přírodě. Štěně je možné tahat za provázek. Děti si tuto hračku velice oblíbí, protože při pohybu se štěně neposedně vrtí.Rozměry ovce jsou 7,2 x 11,6 x 22,6 cmHračka je vhodná pro děti od 12 měsíců.Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášen


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.