Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys PT5101

Hračky

PlanToys PT5101

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Šťastné štěněPopis:Hodiny zábavy pro děti! Tahají štěně za sebou a dívají se, jaktančí! Vhodné pro děti od 1 roku. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.37084
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PlanToys PT5101 koupíte i tady

Specifikace PlanToys PT5101

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 467 Kč

Tahací hračka vhodná od 1 roku. Představujeme vám šťastné štěně od firmy Plan Toys. Firma Plan Toys s více jak 30letou tradicí vyrábí hračky s tím největším respektem k dětem a přírodě. Štěně je možné tahat za provázek. Děti si tuto hračku velice oblíbí, protože při pohybu se štěně neposedně vrtí.Rozměry ovce jsou 7,2 x 11,6 x 22,6 cmHračka je vhodná pro děti od 12 měsíců.Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle » ... a dál?

Produkt PlanToys PT5101

PlanToys PT5101 - parametry

Název produktu: PlanToys PT5101
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 467 Kč
Maximální cena: 511 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys Šťastné štěněPopis:Hodiny zábavy pro děti! Tahají štěně za sebou a dívají se, jaktančí! Vhodné pro děti od 1 roku. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Plan Toys Šťastné štěně Tahací, tančící pejsek z velmi kvalitního dřeva. Díky speciální konstrukci se pejsek pohybuje vlnivým pohybem a vytváří dojem tance. Firma Plan Toys se zabívá výrobou vysoce kvalitních ekologických hraček. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001. Hračky od Plan Toys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. Věk: 12m+ Materiál: dřevo z kaučukovníku, vlákno Délka pejska: 23 cm Šířka pejska: 7 cm Výška pejska: 11 cm Délka provázku: 72 cm Hračka vhodná od 1 roku. Představujeme vám šťastné štěně od firmy Plan Toys. Firma Plan Toys s více jak 30letou tradicí vyrábí hračky s tím největším respektem k dětem a přírodě. Štěně je možné tahat za provázek. Děti si tuto hračku velice oblíbí, protože při pohybu se štěně neposedně vrtí.Rozměry ovce jsou 7,2 x 11,6 x 22,6 cmHračka je vhodná pro děti od 12 měsíců.Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášen


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.