Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PLANTOYS PlanPreschool Chrastítko zajíček

Hračky

PLANTOYS PlanPreschool Chrastítko zajíček

Hodnocení: 1x
  • 4

Malé chrastítko se zajíčkem vydává zvonivý zvuk, který podněcuje dítě ke zkoumání, a tak dopomáhá ke zlepšování koordinace oko- ruka. Rozměry: 6,2 x 6,2 x 7,8 cm Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PLANTOYS PlanPreschool Chrastítko zajíček

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 232 Kč

PLAN TOYS Chrastítko zajíčekPopis:Malé chrastítko se zajíčkem vydává zvonivý zvuk, který podněcujedítě ke zkoumání, a tak dopomáhá ke zlepšování koordinaceoko- ruka.Technické parametry:Rozměry: 6,2 × 6,2 × 7,8 cmVhodné pro děti od 4 měsícůO materiálu:Firma Plan Toys se zabývá výrobou vysoce kvalitních ekologickýchhraček. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydůa barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný » ... a dál?

Produkt PLANTOYS PlanPreschool Chrastítko zajíček

PLANTOYS PlanPreschool Chrastítko zajíček - parametry

Název produktu: PLANTOYS PlanPreschool Chrastítko zajíček
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 232 Kč
Maximální cena: 232 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Malé chrastítko se zajíčkem vydává zvonivý zvuk, který podněcuje dítě ke zkoumání, a tak dopomáhá ke zlepšování koordinace oko- ruka. Rozměry: 6,2 x 6,2 x 7,8 cm Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí). Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci. Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

  • Video: Chrastítko zajíček PLAN TOYS Chrastítko zajíčekPopis:Malé chrastítko se zajíčkem vydává zvonivý zvuk, který podněcujedítě ke zkoumání, a tak dopomáhá ke zlepšování koordinaceoko- ruka.Technické parametry:Rozměry: 6,2 × 6,2 × 7,8 cmVhodné pro děti od 4 měsícůO materiálu:Firma Plan Toys se zabývá výrobou vysoce kvalitních ekologickýchhraček. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydůa barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001. Hračky od Plan Toyspodporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. Chrastítko - zajíček PlanPreschool Űíslo výrobku: 5214 Chrastítko - zajíček je vhodný doplněk do děti. rozuezvonte malou rolničku. Chrastítko pomáhá rozvíjet i koordinaci očí. Podrobnosti:
  • Rozměry: 6,2x6,2x7,8
  • od 4 měsíců

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.