Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen PlanToys Matice a šrouby

Hračky

PlanToys Matice a šrouby

Hodnocení: 1x
  • 4

Plan Toys Matice a šroubyPopis:Povzbuzují děti k vytváření různých tvarů a postav. Děti se budoubavit sestavováním a rozděláváním šroubů a matic. Vhodné pro děti od2 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.39321
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PlanToys Matice a šrouby

Kategorie Hračky
Výrobce PLAN TOYS
Nejnižší cena 365 Kč

Didaktická hračka doporučený věk od 2 let . Představujeme vám hračku Matice a šrouby od firmy Plan Toys. Firma Plan Toys s více jak 30letou tradicí vyrábí hračky s tím největším respektem k dětem a přírodě. Hračka Matice a šrouby podněcuje jemnou motoriku dětských rukou. Děti bude bavit šroubování a kompletování různých kombinací této hračky. Barevné provedení bude děti učit barvám.Hračka je vhodná pro děti od 2 let.Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o » ... a dál?

Produkt PlanToys Matice a šrouby

PlanToys Matice a šrouby - parametry

Název produktu: PlanToys Matice a šrouby
Výrobce: PLAN TOYS
Minimální cena: 365 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Plan Toys Matice a šroubyPopis:Povzbuzují děti k vytváření různých tvarů a postav. Děti se budoubavit sestavováním a rozděláváním šroubů a matic. Vhodné pro děti od2 let. PLAN TOYSPlan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výrobyvysoce kvalitních ekologických hraček.Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v tétooblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků,které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje odfarmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, abybyly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, jevýroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitníhomateriálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solárníenergie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádnéprodukci odpadu.PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů abarvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkýchkovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír.Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšnéa ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokoukvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), cožvypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného azdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby sezdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jakojsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracujes maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky,které mohou těmto dětem pomoci.Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světěkolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky oceněníz celého světa. Plan Toys Matice a šrouby Našroubujte barevné tvary na šroub a vytvářejte různé kombinace. Cílem hry je povzbudit zručnost u dětí díky šroubům a maticím, které se dají různě kombinovat. Hračka rozvíjí zručnost, kreativitu, motoriku, učí barvy a tvary. Firma Plan Toys se zabývá výrobou vysoce kvalitních ekologických hraček. PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001. Hračky od Plan Toys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. Věk: 2+ Materiál: dřevo z kaučukovníku, plast Počet dílů: 8 ks Délka šroubů: 12,5 cm Délka matic: 8 cm Hračka doporučený věk od 2 let . Představujeme vám hračku Matice a šrouby od firmy Plan Toys. Firma Plan Toys s více jak 30letou tradicí vyrábí hračky s tím největším respektem k dětem a přírodě. Hračka Matice a šrouby podněcuje jemnou motoriku dětských rukou. Děti bude bavit šroubování a kompletování různých kombinací této hračky. Barevné provedení bude děti učit barvám.Hračka je vhodná pro děti od 2 let.Hračka splňuje směrnice Ev


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.