Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pišlová Simona: Jazykové hry

Učebnice/Odborná literatura

Pišlová Simona: Jazykové hry

Hodnocení: 1x
  • 4

Příručka přináší soubor krátkých doplňovacích cvičení, uspořádaných vždy po deseti příkladech sledovaného pravopisného jevu, a kapitoly věnované interpunkci a souvětí. Příručka přináší bohatý soubor doplňovacích cvičení, uspořádaných vždy po deseti příkladech procvičovaného pravopisného jevu, a kapitoly věnované ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83439
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pišlová Simona: Jazykové hry koupíte i tady

Specifikace Pišlová Simona: Jazykové hry

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 101 Kč

Příručka přináší bohatý soubor doplňovacích cvičení, uspořádaných vždy po deseti příkladech procvičovaného pravopisného jevu, a kapitoly věnované interpunkci ve větě i v souvětí. Cvičení jsou záměrně tak krátká, aby se dala využít i při samostatné práci žáků. V opakovací části objevíte pozoruhodné úryvky z děl českých i zahraničních autorů krásné literatury. Slovníček cizích a méně frekventovaných slov, která jsou použita ve cvičeních, najdete na konci publikace. V klíči si můžete rychle vyhledat správné » ... a dál?

Produkt Pišlová Simona: Jazykové hry

Pišlová Simona: Jazykové hry - parametry

Název produktu: Pišlová Simona: Jazykové hry
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 101 Kč
Maximální cena: 119 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příručka přináší soubor krátkých doplňovacích cvičení, uspořádaných vždy po deseti příkladech sledovaného pravopisného jevu, a kapitoly věnované interpunkci a souvětí. Příručka přináší bohatý soubor doplňovacích cvičení, uspořádaných vždy po deseti příkladech procvičovaného pravopisného jevu, a kapitoly věnované interpunkci ve větě i v souvětí. Cvičení jsou záměrně tak krátká, aby se dala využít i při samostatné práci žáků. V opakovací části objevíte pozoruhodné úryvky z děl českých i zahraničních autorů krásné literatury. Slovníček cizích a méně frekventovaných slov, která jsou použita ve cvičeních, najdete na konci publikace. V klíči si můžete rychle vyhledat správné řešení. Jazykové hry - Pišlová Simona Knížka plná jazykových her, hříček a hlavolamů může být inspirací pro učitele českého jazyka i jazyků cizích, pro vychovatele, rodiče a všechny hravé lidi každého věku. Najdou se v ní hry vhodné pro děti předškolní i školní, pro mládež, případně i pro dospělé. Cílem jazykových her je vytvořit pěknou atmosféru, vyvolat zájem a aktivitu dětí a přitom se něco naučit. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Logopedie, Grafomotorika od FORTUNA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.