Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Písanka pro 1. ročník 3. díl

Učebnice/Odborná literatura

Písanka pro 1. ročník 3. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

Písanka 3 pro 1. ročník vytvořeno v souladu s RVP ZV. Písanky odpovídají obsahu Živé abecedy a Sklabikáře. K usnadnění psaní slouží pomocné linky pro dodržení velikosti písmen i jejich sklonu. Vhodné i pro leváky. 1.a 2. písanka přinášejí před nácvikem samostatných písmen různé cviky, které jsou základem pro psaní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79118
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Písanka pro 1. ročník 3. díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 16 Kč

Písanka 3 pro 1. ročník vytvořeno v souladu s RVP ZV. Písanky odpovídají obsahu Živé abecedy a Sklabikáře. K usnadnění psaní slouží pomocné linky pro dodržení velikosti písmen i jejich sklonu. Vhodné i pro leváky. 1.a 2. písanka přinášejí před nácvikem samostatných písmen různé cviky, které jsou základem pro psaní daného písmene. Důraz je kladen na obtížné spoje písmen, které se ve slovech objevují. 3.a 4. písanka přinášejí kromě nácviku písmen a slov také tvořivé doplňování slov do věta další hravé úkoly. » ... a dál?

Produkt Písanka pro 1. ročník 3. díl

Písanka pro 1. ročník 3. díl - parametry

Název produktu: Písanka pro 1. ročník 3. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 16 Kč
Maximální cena: 16 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Písanka 3 pro 1. ročník vytvořeno v souladu s RVP ZV. Písanky odpovídají obsahu Živé abecedy a Sklabikáře. K usnadnění psaní slouží pomocné linky pro dodržení velikosti písmen i jejich sklonu. Vhodné i pro leváky. 1.a 2. písanka přinášejí před nácvikem samostatných písmen různé cviky, které jsou základem pro psaní daného písmene. Důraz je kladen na obtížné spoje písmen, které se ve slovech objevují. 3.a 4. písanka přinášejí kromě nácviku písmen a slov také tvořivé doplňování slov do věta další hravé úkoly. Písanky umožňují nácvik všech probíraných malých a velkých oísmen. Vlastní výuka psaní jednotlivých písmen vychází  z pozorování nového tvaru a uvědomování si, ze kterých již známých prvků se skládá. Psaní slabik a slov se opírá především op akusticko-kinesteickou analýzu slyšeného, vyslovovaného slova. Do všech písanek je zařazeno psaní podleobrázků, tzv. autodiktát. V Písankách 3 a 4 je použita menší velikost písma. Kromě opisů je zde zařazován také přepis. Ten slouží k upevňování znalosti písmen. Tiskací tvary poskytují oporu a kontrolu správného sledu písmen a diakritických znamének. PÍSANKA 3 PRO 1. ROČNÍK ZÁKLADNÍ ŠKOLA (NOVÁ ŠKOLA) - Eva Procházková


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.