Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen PIRACETAM AL 800 mg 100 tablet

Léky

PIRACETAM AL 800 mg 100 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

PIRACETAM AL 800 Piracetam příznivě ovlivňuje látkovou výměnu nervových buněk, u zátěžových stavů zvyšuje využití glukózy a kyslíku buňkami centrálního nervového systému, zvyšuje průtok krve mozkem a zlepšuje tokové vlastnosti krve (snižuje viskozitu krve a usnadňuje průtok krve ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76423
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PIRACETAM AL 800 mg 100 tablet koupíte i tady

Specifikace PIRACETAM AL 800 mg 100 tablet

Kategorie Léky
Výrobce ALIUD
Nejnižší cena 135 Kč

Přípravek je určen k podpůrné léčbě příznaků organických onemocnění mozku v rámci léčby syndromu demence. Čtěte pozorně... ... a dál?

Produkt PIRACETAM AL 800 mg 100 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


PIRACETAM AL 800 mg 100 tablet - parametry

Název produktu: PIRACETAM AL 800 mg 100 tablet
Výrobce: ALIUD
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 197 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PIRACETAM AL 800 Piracetam příznivě ovlivňuje látkovou výměnu nervových buněk, u zátěžových stavů zvyšuje využití glukózy a kyslíku buňkami centrálního nervového systému, zvyšuje průtok krve mozkem a zlepšuje tokové vlastnosti krve (snižuje viskozitu krve a usnadňuje průtok krve cévami). Piracetam AL 800 se používá k podpůrné léčbě zeslabených kognitivních (poznávacích) funkcí mozku starších osob, které se projevuje horší pamětí, snížením schopnosti se soustředit, nižší úrovní bdělosti, změnami nálady, závratěmi, zanedbáním hygienických návyků a poruchami chování. Na doporučení lékaře se Piracetam AL 800 užívá k léčběvývojové dyslexie (porucha, při níž má dítě obtíže se čtením a psaním) u dětí, kterou nelze vysvětlit nedostatkem intelektu.  Piracetam AL 800 obsahuje: Piracetamum 800 mg v 1 potahované tabletě, dále povidon, koloidní bezvodý oxid křemičitý, stearan hořečnatý, sodná sůl karmelózy, makrogol, mastek, oxid titaničitý, hypromelóza, žlutý oxid železitý, metakrylátový kopolymer.   Piracetam AL 800 mohou užívat dospělí a děti školního věku.   Dávkování:   Pokud lékař nedoporučí jinak, užívají dospělí pacienti obvykle 3krát denně 1 potahovanou tabletu. Při podávání Piracetamu AL 800 jako podpůrného léku u dětí a mladistvých při poruchách čtení a psaní (legasthenie) dávkování vždy určuje lékař, obvykle se podávají 2krát denně 2 potahované tablety. Piracetam AL 800 se užívá pokud možné při jídle nebo bezprostředně po něm a zapíjí se sklenicí tekutiny (např. ovocné šťávy).   Balení: 100 tablet. Přípravek je určen k podpůrné léčbě příznaků organických onemocnění mozku v rámci léčby syndromu demence. Čtěte pozorně příbalový leták. Piracetam AL 800 tbl.obd.100x800mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.