Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na nervovou soustavu » Srovnání cen PIRACETAM AL 1200 mg 60 tablet

Léky na nervovou soustavu

PIRACETAM AL 1200 mg 60 tablet

Hodnocení: 6x
  • 3.66667

Piracetam je lék, který se používá ke zlepšení mozkových funkcí (tzv. nootropní látka). - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE PIRACETAM AL 800 PIRACETAM AL 1200 potahované tablety piracetamum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PIRACETAM AL 1200 mg 60 tablet koupíte i tady

Specifikace PIRACETAM AL 1200 mg 60 tablet

Kategorie Léky na nervovou soustavu
Výrobce ALIUD
Nejnižší cena 145 Kč

Piracetam je lék, který se používá ke zlepšení mozkových funkcí (tzv. nootropní látka). ... a dál?

Produkt PIRACETAM AL 1200 mg 60 tablet

PIRACETAM AL 1200 mg 60 tablet - parametry

Název produktu: PIRACETAM AL 1200 mg 60 tablet
Výrobce: ALIUD
Minimální cena: 145 Kč
Maximální cena: 215 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.67 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.66667
Podrobný popis:
  • Piracetam je lék, který se používá ke zlepšení mozkových funkcí (tzv. nootropní látka). - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE PIRACETAM AL 800 PIRACETAM AL 1200 potahované tablety piracetamum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci - Pokud se Vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 4 týdnů, musíte se poradit s lékařem. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Piracetam AL a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Piracetam AL užívat 3. Jak se přípravek Piracetam AL užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Piracetam AL uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK PIRACETAM AL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Piracetam je lék, který se používá ke zlepšení mozkových funkcí (tzv. nootropní látka) Piracetam AL se používá k léčbě příznaků chronického zhoršení funkcí mozku u dospělých jako součást celkové léčby u syndromů demence (zhoršení nebo ztráta získaných rozumových dovedností), jejichž hlavními příznaky jsou: poruchy paměti, zhoršení schopnosti koncentrace, poruchy myšlení, předčasná únavnost, nedostatek vůle, elánu a motivace a poruchy nálady. Na doporučení lékaře se Piracetam AL užívá: - k podpůrné léčbě dětí s vrozenou dyslexií (porucha, při níž má dítě obtíže se čtením) u dětí, kterou nelze vysvětlit nedostatkem intelektu, omezeným nadáním, nedostatkem školního vzdělání nebo nevyhovujícími rodinnými a sociálními podmínkami, k usnadnění učení a zlepšení paměťových funkcí. - k podpůrné léčbě následků cévních mozkových příhod a k podpůrné léčbě poruch vědomí a závratí vyvolaných úrazem nebo poruchou prokrvení mozku. - k léčbě kortikální myoklonie (mimovolní záškuby jednotlivých svalů bez hybného efektu). Přípravek mohou užívat dospělí a děti školního věku (od 6 let). 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK PIRACETAM AL UŽÍVAT Neužívejte přípravek Piracetam AL
  • jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na piracetam nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6)
  • jestliže máte krvácení do mozku
  • jestliže máte těžkou poruchu funkce ledvin (selhání ledvin v konečném stadiu)
  • jestliže trpíte onemocněním zvaným Huntingtonova choroba. Přípravek není určen pro děti do 6 let. Upozornění a opatření Před užíváním přípravku Piracetam AL se poraďte s lékařem nebo lékárníkem:
  • Jestliže máte (nebo jste v minulosti někdy měl/a) příznaky psychomotorického neklidu.
  • Jestliže máte poruchu

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.