Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Pirabene 1200 mg 60 tablet

Léky

Pirabene 1200 mg 60 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Pirabene se užívá k léčbě zeslabených funkcí mozku u starších osob. Mezi projevy patří horší paměť, snížení schopnosti soustředit se, nižší úroveň bdělosti, změny nálady, závratě, zanedbávání hygienických návyků a poruchy chování. Zlepšuje prokrvení mozku a zlepšuje schopnost učení, paměť, bdělost a vědomí. Dávkování ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pirabene 1200 mg 60 tablet koupíte i tady

Specifikace Pirabene 1200 mg 60 tablet

Kategorie Léky
Výrobce MERCKLE
Nejnižší cena 153 Kč

Léčivá látka přípravku, piracetam, přímým působením na mozkové buňky zlepšuje schopnost učení, paměť, bdělost a vědomí, a to jak u zdravých lidí, tak i u nemocných s poruchami funkce mozku z různých příčin. Účinkem na červené krvinky, krevní destičky, složení krevní plazmy a mozkové cévy zlepšuje prokrvení mozku. ... a dál?

Produkt Pirabene 1200 mg 60 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Pirabene 1200 mg 60 tablet - parametry

Název produktu: Pirabene 1200 mg 60 tablet
Výrobce: MERCKLE
Minimální cena: 153 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Pirabene se užívá k léčbě zeslabených funkcí mozku u starších osob. Mezi projevy patří horší paměť, snížení schopnosti soustředit se, nižší úroveň bdělosti, změny nálady, závratě, zanedbávání hygienických návyků a poruchy chování. Zlepšuje prokrvení mozku a zlepšuje schopnost učení, paměť, bdělost a vědomí. Dávkování a způsob užití: Prvotní dávkování jsou 2 tablety 2x denně, po 2-3 týdnech 1/2-1 tableta 2x denně 5-6 týdnů. Tablety se užívají celé a zapíjejí se tekutinou. Složení: Léčivá látka je piracetamum 1200 mg v 1 potahované tabletě. Pomocné látky jsou kopovidon, koloidní bezvodý oxid křemičitý, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, mastek, hypromelosa, makrogol 6000, polyakrylátová disperze 30%, oxid titaničitý, žlutý oxid železitý (E172). Kontraindikace: Přípravek nesmí být podáván dětem předškolního věku. Balení: 60 tablet Léčivá látka přípravku, piracetam, přímým působením na mozkové buňky zlepšuje schopnost učení, paměť, bdělost a vědomí, a to jak u zdravých lidí, tak i u nemocných s poruchami funkce mozku z různých příčin. Účinkem na červené krvinky, krevní destičky, složení krevní plazmy a mozkové cévy zlepšuje prokrvení mozku. K léčbě zeslabených funkcí mozku u starších osob. Farmakoterapeutická skupina: Psychoanaleptika. Pozorně čtěte příbalovou informaci! Pirabene 1200mg 60 tablet od Ratiopharm na www.GigaLekarna.cz za 158 Kč . Pirabene 1200mg por.tbl.flm.60x1200mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.