Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pingpong neu 2 - Lehrbuch

Učebnice/Odborná literatura

Pingpong neu 2 - Lehrbuch

Hodnocení: 1x
  • 4

Přepracované vydání učebnice Pingpong (Max Hueber Verlag). K dispozici je ještě stále i původní vydání Pingpong (do vyprodání zásob). Učebnice a pracovní sešity tvoří ucelenou řadu a nelze je kombinovat s původním vydáním. Bohatě ilustrovaná učebnice přináší pro žáky zajímavá témata a zprostředkovává na základě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pingpong neu 2 - Lehrbuch koupíte i tady

Specifikace Pingpong neu 2 - Lehrbuch

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 336 Kč

PING PONG NEU 2 LEHRBUCH z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Německý jazyk | Učebnice pro ZŠ | Pingpong Neu od Neznámé nakladatelství naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! ... a dál?

Produkt Pingpong neu 2 - Lehrbuch

Pingpong neu 2 - Lehrbuch - parametry

Název produktu: Pingpong neu 2 - Lehrbuch
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 336 Kč
Maximální cena: 420 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přepracované vydání učebnice Pingpong (Max Hueber Verlag). K dispozici je ještě stále i původní vydání Pingpong (do vyprodání zásob). Učebnice a pracovní sešity tvoří ucelenou řadu a nelze je kombinovat s původním vydáním. Bohatě ilustrovaná učebnice přináší pro žáky zajímavá témata a zprostředkovává na základě každodenních situací autentický jazyk. Žáci se učí od první hodiny aktivně spolu komunikovat. K osvěžení hodin přispívají úkoly pro práci ve skupinách a ve dvojicích, písničky vhodné pro tuto věkovou skupinu a hry. Německo - český slovníček obsahuje slovíčka s českými ekvivalenty podle lekcí, abecední slovníček N-Č, český výklad gramatiky a cvičení zaměřená na procvičení jevů, které dělají potíže českým žákům. V sadě s učebnicí a pracovním sešitem jej dostanete zdarma. má schvalovací doložku MŠMT učebnice pro 2. stupeň ZŠ nebo osmileté gymnázium vhodná i pro výuku němčiny jako 2. cizího jazyka od 6.,7. nebo 8. třídy 1 díl učebnice přibližně na dva roky nahrávky obsahují dialogy, poslechové texty a písničky návaznost na 1. stupeň: po učebnici Tamburin, ale možná i po kterékoli jiné učebnici bezplatný internetový servis na adrese www.hueber.cz Ve srovnání se starší verzí Pingpong má Pingpong neu kratší lekce, o něco méně látky v pracovním sešitě testy pro žáky, v metodické příručce testy pro učitele na závěr každé lekce text pro čtení posílení prvků sebehodnocení a pozitivní motivace podle Evropského jazykového portfolia k pracovnímu sešitu je k dispozici audio kazeta nebo audio CD s cvičeními na výslovnost Učebnici lze doplnit gramatikou pro mládež Und jetzt ihr! a videem Hallo aus Berlin. Více informací naleznete na webových stránkách: www.hueber.de/pingpong Für Jugendliche Lerner im In- und Ausland ohne Vorkenntnisse im Deutschen.§§Lernziel: Der Kurs führt in drei Bänden zum Niveau des Zertifikats Deutsch. Pingpong neu geht auf die Anforderungen ein, die ein moderner Sprachunterricht an ein Lehrwerk für Jugendliche stellt. Anhand von jugendnahen Themen und Situationen wird eine authentische Alltagssprache vermittelt. Die Dialoge und Situationen sind so angelegt, dass die Lerner von der ersten Stunde an miteinander kommunizieren können. Aktives Lernen hält das Interesse an der neuen Sprache und ihrem Umfeld wach. Gruppenarbeit, Spiele und Lieder sorgen für Abwechslung und Anregung unterschiedlicher Lernimpulse. Der Lernstoff wird in kurzen, überschaubaren Einheiten angeboten, die in sich abgeschlossen sind. Am Ende jeder Einheit gibt es einen amüsanten Lesetext mit Übungen zum Leseverstehen. Darauf folgen eine Zusammenfassung der erarbeiteten Grammatikstrukturen und des aktiven Wortschatzes. (So ist sich der Lerner in kleinen Schritten bewusst, was er bereits gelernt hat.) Lerntipps führen von Anfang an zu einem selbstgesteuerten Lernen. Sie geben den Schülern die Möglichkeit zu entdecken, wie sie ihren individuellen Lernprozess effektivieren können. Damit ist ein Schritt hin zum selbstgesteuerten Lernen getan. Im Arbeitsbuch werden Tests


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.