Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Piers Bizony: Měsíc na dosah

Knihy

Piers Bizony: Měsíc na dosah

Hodnocení: 0x
  • 4

Spisovateľ a vizionár Arthur C. Clarke po ukončení misií na Mesiac v roku 1972 povedal: „Možno prídu časy, keď si ľudia na Spojené štáty alebo dokonca na svet svojich predkov na vzdialenej planéte Zem spomenú iba vďaka projektu Apollo." Pred päťdesiatimi rokmi vstúpili prví astronauti na obežnú dráhu Zeme a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Měsíc na dosah
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Piers Bizony: Měsíc na dosah koupíte i tady

Specifikace Piers Bizony: Měsíc na dosah

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 711 Kč

Spisovatel a vizionář Arthur C. Clarke po ukončení měsíčních misí v roce 1972 řekl: „Mohou přijít časy, kdy si lidé na Spojené státy, nebo dokonce na svět svých předků na vzdálené planetě Zemi vzpomenou právě jen kvůli projektu Apollo.“ Před padesáti lety vstoupili první astronauti na oběžnou dráhu Země a vydali se vstříc neznámému světu: na Měsíc. Při této historické misi, která se zapsala do dějin amerického i světového výzkumu vesmíru, vzniklo velké množství fotografií mimořádné kvality. Všechny byly pořízeny » ... a dál?

Produkt Piers Bizony: Měsíc na dosah

Piers Bizony: Měsíc na dosah - parametry

Název produktu: Piers Bizony: Měsíc na dosah
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 711 Kč
Maximální cena: 949 Kč
Ušetríte až: 238 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Spisovateľ a vizionár Arthur C. Clarke po ukončení misií na Mesiac v roku 1972 povedal: „Možno prídu časy, keď si ľudia na Spojené štáty alebo dokonca na svet svojich predkov na vzdialenej planéte Zem spomenú iba vďaka projektu Apollo." Pred päťdesiatimi rokmi vstúpili prví astronauti na obežnú dráhu Zeme a vydali sa v ústrety neznámemu svetu: na Mesiac. Pri tejto historickej misii, ktorá sa zapísala do dejín amerického aj svetového výskumu vesmíru, vzniklo veľké množstvo fotografií mimoriadnej kvality. Všetky boli nafotené výlučne fotoaparátmi značky Hasselblad. V knihe Měsíc na dosah nájdete reprezentatívny výber zo snímok, ktoré dokumentujú najväčšie úspechy agentúry NASA: od projektov Mercury a Gemini až po misie Apollo, od zlatého veku raketoplánov až po súčasné vesmírne stanice. Spisovatel a vizionář Arthur C. Clarke po ukončení měsíčních misí v roce 1972 řekl: „Mohou přijít časy, kdy si lidé na Spojené státy, nebo dokonce na svět svých předků na vzdálené planetě Zemi vzpomenou právě jen kvůli projektu Apollo.“ Před padesáti lety vstoupili první astronauti na oběžnou dráhu Země a vydali se vstříc neznámému světu: na Měsíc. Při této historické misi, která se zapsala do dějin amerického i světového výzkumu vesmíru, vzniklo velké množství fotografií mimořádné kvality. Všechny byly pořízeny výhradně fotoaparáty značky Hasselblad. V knize Měsíc na dosah najdete reprezentativní a kompletní výběr snímků, které dokumentují největší úspěchy agentury NASA: od projektů Mercury a Gemini až k misím Apollo, od zlatého věku raketoplánů až po současné vesmírné stanice.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.