MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Pierre Franckh: Zákon rezonance

Ostatní z kategorie knihy

Pierre Franckh: Zákon rezonance

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072636211

ANAG Zákon rezonance - Pierre Franckh Toužíte po šťastných okamžicích, ale ony se stále zdají být naprosto nedosažitelné? Chcete sdílet nekonečnou hojnost vesmíru a být na něj naladění? Nyní nadešel čas, abyste díky knize Zákon rezonance objevili jednu z pravd – tajemství života: do svého života můžete přitáhnout ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.734
skladem

Jaké má kniha
Zákon rezonance
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Pierre Franckh: Zákon rezonance

Čerstvá hodnocení Pierre Franckh: Zákon rezonance

  • 5

la94, 25. listopadu 2015

Knížka je pro mě velmi zajímavá a hodně důležitá, ale abych byla schopna některé věci vůbec pochopit, jdu ji číst obratem znovu:) Protože pokud to tak opravdu je, vůbec netušíme, co máme za možnosti...a to mě děsí.. a to je možná taky ten důvod, proč je pro mě těžké tomu věřit..


Specifikace Pierre Franckh: Zákon rezonance

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 238 Kč

Kniha – autor Pierre Franckh, 208 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Toužíte po šťastných okamžicích, ale ony se zdají být naprosto nedosažitelné? Chcete sdílet nekonečnou hojnost vesmíru a být na něj naladění? Nyní nadešel čas, abyste díky knize Zákon rezonance objevili jednu z pravd – tajemství života: do svého života můžete přitáhnout pouze to, s čím jste v rezonanci – to, co vibruje na stejné energetické hladině jako vy. Jakákoliv vaše myšlenka se zmaterializuje a bude vyzkoušena smysly: myšlenky o kráse » ... a dál?

Produkt Pierre Franckh: Zákon rezonance

Pierre Franckh: Zákon rezonance - parametry

Název produktu: Pierre Franckh: Zákon rezonance
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 238 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

ANAG Zákon rezonance - Pierre Franckh Toužíte po šťastných okamžicích, ale ony se stále zdají být naprosto nedosažitelné? Chcete sdílet nekonečnou hojnost vesmíru a být na něj naladění? Nyní nadešel čas, abyste díky knize Zákon rezonance objevili jednu z pravd – tajemství života: do svého života můžete přitáhnout pouze to, s čím jste v rezonanci – to, co vibruje na stejné energetické hladině jako vy.Jakákoliv vaše myšlenka se zmaterializuje a bude vyzkoušena smysly: myšlenky o kráse a bohatství stejně jako myšlenky o negativitě. Bez výjimek. Zákon rezonance funguje všude a v každé situaci. Autor knihy Zákon rezonance ukazuje na mnoha příkladech a příbězích, jak můžete efektivně dojít k cíli s tím, co si vaše srdce přeje.Slovenská verze knihy Zákon rezonancePro všechny slovensky hovoříci příznivce Pierra Franckha připravujeme novinku – slovenskou verzi knihy! Pod názvem Zákon rezonancie vyjde v listopadu 2013 a dostupná bude v knihkupecké síti na Slovensku (doporučená cena 12,99 €) nebo v české měně zde na e-shopu ANAG.cz.Pierre FranckhSpisovatel, herec, režisér, moderátor a také autor knihy Zákon rezonance Pierre Franckh je osobou velmi všestrannou. Jeho knihy věnované tématu „přání si“ se staly bestsellery v mnoha zemích, výjimkou není ani Česká republika. Tisíce vděčných čtenářů vděčí jeho knihám za zlepšení vlastního života. Kromě psaní knih se věnuje také pořádání seminářů.České webové stránky Pierra FranckhaNavštivte také webové stránky Pierra Franckha v češtině na adrese www.pierre-franckh.cz. Dozvíte se na nich vše o již vydaných i připravovaných publikacích, najdete na nich informace o proběhlých semináři Pierra Franckha v Praze i podrobnější informace z jeho životopisu.Pierre Franckh na FacebookuStaňte se fanouškem české stránky věnované Pierru Franckhovi na Facebooku a zajistěte si tak, aby vám neunikla žádná novinka či akce: z kategorie Knihy | Naučná literatura | Rozvoj osobnosti od ANAG naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Pierre Franckh získal na poli duchovního růstu věhlas mezinárodně oblíbenou knihou Jak si správně přát, na kterou navázal několika dalšími doplňujícími publikacemi. Jednou z nich je i Zákon rezonance. V tomto textu autor ovětluje teorii energetických polí a vln, které kolem sebe vysílají nejen živé či neživé objekty, ale i události, skutečnosti či hodnoty. Dva subjekty naladěné na stejné energetické frekvenci - rezonanci - se přitahují a ovlivňují. V praxi to znamená, že vše, na co "jsme naladěni", co s námi rezonuje, se v našem životě zhmotní. Jedná se samozřejmě o pozitivní i negativní věci. A každý člověk si může pomoci ke štěstí tím, že k sobě bude přitahovat ty správné kladné hodnoty a statky. Kniha je doplněna vysvětleními a praktickými cvičeními. Jako doprovodný produkt ke knize vyšly také karty Zákon rezonance - sada 49 karet s posilujícími afirmacemi.


Recenze Pierre Franckh: Zákon rezonance

la94, 25. listopadu 2015Knížka je pro mě velmi zajímavá a hodně důležitá, ale abych byla schopna některé věci vůbec pochopit, jdu ji číst obratem znovu:) Protože pokud to tak opravdu je, vůbec netušíme, co máme za možnosti...a to mě děsí.. a to je možná taky ten důvod, proč je pro mě těžké tomu věřit..
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Pierre Franckh: Zákon rezonance

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.