Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Kalendáře » Srovnání cen Pierre Franckh: Přejte si jednoduše den za dnem

Kalendáře

Pierre Franckh: Přejte si jednoduše den za dnem

Hodnocení: 26x
  • 3.96154

Připravte se na každodenní zázraky díky kalendáři Přejte si jednoduše den za dnem! Inspirativní myšlenky na každý den Autor bestsellerů Pierre Franckh zasvětil více než dvacet let svého života správnému vysílání přání. Hlavní myšlenky Pierra Franckha vás provázejí celým rokem pomocí výkonných afirmací. Pokud budeme ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88187
skladem

Jaké má kniha
Přejte si jednoduše den..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pierre Franckh: Přejte si jednoduše den za dnem koupíte i tady

Specifikace Pierre Franckh: Přejte si jednoduše den za dnem

Kategorie Kalendáře
Nejnižší cena 237 Kč

Připravte se na každodenní zázraky díky kalendáři Přejte si jednoduše – den za dnem!

Autor bestsellerů Pierre Franckh zasvětil více než dvacet let svého života správnému vysílání přání. Hlavní myšlenky Pierra Franckha vás provázejí celým rokem pomocí výkonných afirmací. Pokud budeme mít každý den na mysli odvahu a pozitivní přístup k životu, změní se tím i náš postoj. Jednoduše otáčejte listy tohoto stolního kalendáře a plňte si své sny. ... a dál?

Produkt Pierre Franckh: Přejte si jednoduše den za dnem

Pierre Franckh: Přejte si jednoduše den za dnem - parametry

Název produktu: Pierre Franckh: Přejte si jednoduše den za dnem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 237 Kč
Maximální cena: 341 Kč
Ušetríte až: 104 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.96 bodů z 5
Počet hodnocení: 26 x
Hodnocení:
  • 3.96154
Podrobný popis:

Připravte se na každodenní zázraky díky kalendáři Přejte si jednoduše den za dnem! Inspirativní myšlenky na každý den Autor bestsellerů Pierre Franckh zasvětil více než dvacet let svého života správnému vysílání přání. Hlavní myšlenky Pierra Franckha vás provázejí celým rokem pomocí výkonných afirmací. Pokud budeme mít každý den na mysli odvahu a pozitivní přístup k životu, změní se tím i náš postoj. Jednoduše otáčejte listy tohoto stolního kalendáře a plňte si své sny. České webové stránky Pierra Franckha Navštivte také webové stránky Pierra Franckha v češtině na adrese www.pierre-franckh.cz. Dozvíte se na nich vše o již vydaných i připravovaných publikacích, najdete na nich informace o proběhlých semináři Pierra Franckha v Praze i podrobnější informace z jeho životopisu. Autor bestsellerů Pierre Franckh si utváří svůj život pomocí přání již více než dvacet let. Tento univerzální kalendář vám nabídne "esenci" přání na každý den. Klíčové myšlenky Pierra Franckha vás pak budou provázet celý rok ve formě účinných afirmací. Když máme před očima větu, která nám dodá odvahu a podpoří naši energii, změní se náš postoj k životu pozitivním směrem.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.