Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Pierre Dukan: Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout

Knihy naučná literatura

Pierre Dukan: Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout

Hodnocení: 1x
  • 4

Francouzský odborník na výživu Dr. Pierre Dukan nabízí jednu z nejúčinnějších, léty praxe ověřenou dietu, která vás konečně uspokojí. Dukanova dieta je založená na bílkovinách, přírodních proteinech a úspěšnosti dodržení čtyř po sobě jdoucích fází. Autor předkládá zajímavé tipy, recepty a jídelníčky, v nichž ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pierre Dukan: Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout koupíte i tady

Specifikace Pierre Dukan: Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 181 Kč

Francouzský odborník na výživu Dr. Pierre Dukan nabízí jednu z nejúčinnějších, léty praxe ověřenou dietu, která vás konečně uspokojí. Dukanova dieta je založená na bílkovinách, přírodních proteinech a úspěšnosti dodržení čtyř po sobě jdoucích fází. Autor předkládá zajímavé tipy, recepty a jídelníčky, v nichž nezapomíná ani na chuťové buňky. ... a dál?

Produkt Pierre Dukan: Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout

Pierre Dukan: Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout - parametry

Název produktu: Pierre Dukan: Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 181 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Francouzský odborník na výživu Dr. Pierre Dukan nabízí jednu z nejúčinnějších, léty praxe ověřenou dietu, která vás konečně uspokojí. Dukanova dieta je založená na bílkovinách, přírodních proteinech a úspěšnosti dodržení čtyř po sobě jdoucích fází. Autor předkládá zajímavé tipy, recepty a jídelníčky, v nichž nezapomíná ani na chuťové buňky. Popis Dukanova dieta je dnes nejpoužívanější metodou na hubnutí na světě. Pro jejího autora je problém nadváhy prioritně otázkou vztahu mezi potěšením a nechutí. Přibíráme proto, že se jídlem snažíme nahradit potěšení, které nám v jiných sférách života chybí, a zhubnout zase můžeme pouze tehdy, pokud nám to dělá radost.

Doktor Pierre Dukan vytvořil dietu, jejíž celosvětový úspěch je založen na tom, že přesně odpovídá na očekávání a požadavky těch, co ji podstupují. Ať je to ve Francii nebo v Evropě, ve Spojených státech, Rusku, v Číně či Jižní Americe, lidé, kterým tato metoda hubnutí prospěla, ji šíří dál. Ti, kteří už dietu mají za sebou, pomáhají těm, kteří s ní začínají.

Úryvek z úvodu:

V průběhu let jsem učinil trpké zjištění, že diety na hubnutí, byť sebeúčinnější a sebelépe vedené, neobstojí v čase, protože jim chybí skutečná stabilizace, jejich výsledky vyvanou, v nejlepším případě se vytratí kamsi do neurčita, v nejhorším skončí opětovným nabráním ztracené váhy, zvlášť když je dotyčný citově rozhozený, vystavený stresu, zklamáním a jiným protivenstvím života.

(...)

Moje metoda je určena všem, kdo vyzkoušeli vše, kdo často - až příliš často - hubli a kdo hledají především jistotu, že díky svému úsilí nejen zhubnou, ale že si i uchovají plody své snahy a budou žít v pohodě a s tělem, které si přejí a na které mají právo. Tuto knihu jsem tedy napsal pro ně v naději, že řešení, jež jim navrhuji, se jednoho dne stane jejich řešením.

Věnuji ji těm, jež jsem vždy přesvědčoval bezprostředním slovem a radou, kdo dávali mému životu lékaře smysl, svým skutečným pacientům z masa a krve, mladým i starým, mužům i ženám, a zejména prvnímu z nich, svému obéznímu vydavateli.

Počet stran: 295

Rozměry: 130 x 205 mm

Vazba: vázaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také knihu

Dukanova dieta ve 350 receptech (Dr. Pierre Dukan).

V naší nabídce naleznete také další knihy o hubnutí a produkty, které vám při hubnutí mohou pomoci.

Další informace o knize Dukanova dieta naleznete v článku Dukanova dieta - čisté bílkoviny. Publikace: Dukanova dieta - Jak rychle a přitom trvale zhubnout - 2. vydání - Pierre Dukan. Pokoušeli jste se již mnohokrát zhubnout, ale k ničemu to

nevedlo?

Francouzský odborník na výživu nabízí jednu z nejúčinnějších, léty

praxe ověřenou dietu, která vás konečně uspokojí!

Je založená na bílkovinách, přírodních proteinech, a podmínkou

úspěšnosti je dodržení čtyř po sobě jdoucích fází

- ofenzivní – čisté bílkoviny, jež vedou k rychlému úbytku tělesné

hmotnosti

- alternativní – střídání bílkovin a zeleniny v poměru 1:1

- fáze konsolidace – povoleny jsou i další potraviny

- fáze definitivní stabilizace – pr


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.