Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen PICTUS Lodžong - Budhistický tréning mysle - Khenčen Thrangu Rinpočhe

Knihy

PICTUS Lodžong - Budhistický tréning mysle - Khenčen Thrangu Rinpočhe

Hodnocení: 1x
  • 4

Lodžong - Budhistický tréning mysle, známy aj ako Sedembodový tréning mysle. Je jedným z najznámejších učení tibetského budhizmu vďaka praktickému a účinnému návodu na prácu s krátkodobými a dlhodobými ťažkosťami, ktoré nás môžu postihnúť. Táto kniha je určená pre široký okruh čitateľov. Môžu ju čítať začiatočníci, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PICTUS Lodžong - Budhistický tréning mysle - Khenčen Thrangu Rinpočhe

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 198 Kč

Lodžong - Budhistický tréning mysle, známy aj ako Sedembodový tréning mysle. Je jedným z najznámejších učení tibetského budhizmu vďaka praktickému a účinnému návodu na prácu s krátkodobými a dlhodobými ťažkosťami, ktoré nás môžu postihnúť. Táto kniha je určená pre široký okruh čitateľov. Môžu ju čítať začiatočníci, mierne pokročilí, ako aj tí, ktorých myseľ je na vysokej úrovni rozpoznania vlastnej prirodzenosti. Sedembodový tréning mysle nie je určený výhradne pre záujemcov o budhizmus. Meditačnú techniku » ... a dál?

Produkt PICTUS Lodžong - Budhistický tréning mysle - Khenčen Thrangu Rinpočhe

PICTUS Lodžong - Budhistický tréning mysle - Khenčen Thrangu Rinpočhe - parametry

Název produktu: PICTUS Lodžong - Budhistický tréning mysle - Khenčen Thrangu Rinpočhe
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 198 Kč
Maximální cena: 213 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Lodžong - Budhistický tréning mysle, známy aj ako Sedembodový tréning mysle. Je jedným z najznámejších učení tibetského budhizmu vďaka praktickému a účinnému návodu na prácu s krátkodobými a dlhodobými ťažkosťami, ktoré nás môžu postihnúť. Táto kniha je určená pre široký okruh čitateľov. Môžu ju čítať začiatočníci, mierne pokročilí, ako aj tí, ktorých myseľ je na vysokej úrovni rozpoznania vlastnej prirodzenosti. Sedembodový tréning mysle nie je určený výhradne pre záujemcov o budhizmus. Meditačnú techniku posielania a prijímania, zámeny seba za druhých, ktorá je základom tréningu mysle, môže praktizovať ktokoľvek, bez náboženského alebo filozofického obmedzenia a to vďaka univerzálnosti cností, ktoré zveľaďuje – lásky a súcitu.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.