Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Piatnik: Antimonopoly

Hračky

Piatnik: Antimonopoly

Hodnocení: 1x
  • 4

Hra Anti-monopoly je velice blízko reálnému tržnímu prostředí. Na trhu nemovitostí nebývají jen monopolisté, ale i konkurenti, kteří se utkávají v nelítostném konkurenčním boji. Konkurenti i monopolisté se snaží zvyšovat svůj zisk. Hra Anti-monopoly je velice blízko reálnému tržnímu prostředí. Na trhu nemovitostí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.49076
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Piatnik: Antimonopoly koupíte i tady

Specifikace Piatnik: Antimonopoly

Kategorie Hračky
Výrobce Piatnik
Nejnižší cena 485 Kč

Společenská hra pro 2 - 5 hráčů, doporučený věk od 8 let. Společenská hra Anti-Monopoly je určena 2-5 hráčům od 8 let. Tato zábavná hra je založena na myšlence, aby se hra více blížila reálnému ekonomickému prostředí. Hráči mají k dispozici dva soubory pravidel. Na trhu se tak objevují kromě monopolistů i jejich konkurenti. Monopolisté tak mají trochu těžší pozici. Aby mohli požadovat vyšší poplatky musí vybudovat monopol. V tom se jim snaží zabránit konkurenti, kteří ale musí o ceny zdravě soutěžit. Startovné při » ... a dál?

Produkt Piatnik: Antimonopoly

Piatnik: Antimonopoly - parametry

Název produktu: Piatnik: Antimonopoly
Výrobce: Piatnik
Minimální cena: 485 Kč
Maximální cena: 649 Kč
Ušetríte až: 164 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hra Anti-monopoly je velice blízko reálnému tržnímu prostředí. Na trhu nemovitostí nebývají jen monopolisté, ale i konkurenti, kteří se utkávají v nelítostném konkurenčním boji. Konkurenti i monopolisté se snaží zvyšovat svůj zisk. Hra Anti-monopoly je velice blízko reálnému tržnímu prostředí. Na trhu nemovitostí nebývají jen monopolisté, ale i konkurenti, kteří se utkávají v nelítostném konkurenčním boji. Konkurenti i monopolisté se snaží zvyšovat svůj zisk, ale vždy jinou cestou. Konkurenti prodávají více, ale za ceny, které určí trh. Monopolisté si sice mohou ceny diktovat, ale je velice obtížné monopol vybudovat. Hráči si rozdělí role. Hra je počítána tak, že všichni mají stejné šance nechat své protihráče zbankrotovat a stát se nejbohatším obchodníkem. Jste pro volný trh ? Získávejte odpovídající nájemné, stavte budovy na jakékoliv ulici, tvořte nabídku a poptávku, pozor na cenovou válku. Jste pro budování monopolů? Zvyšujte bezohledně nájem, stavte budovy až po získání více ulic ve městě, omezujte nabídku, vězení za přemrštěné ceny 28 karet nemovitostí

25 karet pro monopolisty

50 dřevěných domů

6 dřevěných figurek

hrací deska

kostky

papírové peníze

  • návod ke hře Hra Anti-Monopoly® je založena na revoluční myšlence. Doposud se všichni hríči řídili jednotnými pravidly a měli stejné šance na vítězství. Ve hře Anti-Monopoly® však mají hráči k dispozici dva soubory pravidel. Hra se tím více blíží reálnému ekonomickému prostředí. Na trhu se neobjevují pouze monopolisté, ale i konkurenti. Monopolisté pak mají trochu těžší pozici. Aby mohli požadovat vyšší poplatky, musí si ve městě vybudovat monopol. Toto jim kazí konkurenti, kteří ale musí o ceny zdravě soutěžit.
  • Bojujte účinně proti monopolistům. Získejte rovné šance tím, že co nejrychleji koupíte nějaký pozemek.
• Zabraňte, aby ve městech byly budovány monopoly a dbejte na to, abyste měli dostatek financí k zajištění plánovaných nákupů.• Startovné je úmyslně nízké, tak mají všichni rovné šance. Pečlivě si rozmyslete, kam své peníze vložíte. Anti-Monopoly je zábavná hra pro celou rodinu přinášející novou herní strategii do celosvětově oblíbené hry Monopoly. Jako hráč se zde můžete objevit nejen v roli monopolisty, nově přibyla zajímavá role konkurenta. Konkurenti mohou více prodávat, ale jsou omezeni tržními cenami. Monopolisté mohou zase ceny udávat, ale nejdříve se musejí na post monopolisty propracovat. Podaří se vám zvolit správnou cestu pro zvýšení vašeho zisku a bude právě z vás ten nejbohatší obchodník? Přejeme vám spoustu zábavy! Hra Anti-Monopoly (Antimonopoly) je určena pro 2-5 hráčů ve věku od 8 let. Jazyková verze: čeština, slovenština

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.