Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Piatnik: Antimonopoly

Hračky

Piatnik: Antimonopoly

Hodnocení: 1x
  • 4

Hra Anti-Monopoly je založena na revoluční myšlence. Doposud se všichni hríči řídili jednotnými pravidly a měli stejné šance na vítězství. Ve hře Anti-Monopoly však mají hráči k dispozici dva soubory pravidel. Hra se tím více blíží reálnému ekonomickému prostředí. Na trhu se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Piatnik: Antimonopoly koupíte i tady

Specifikace Piatnik: Antimonopoly

Kategorie Hračky
Výrobce Piatnik
Nejnižší cena 485 Kč

Tradiční po generace oblíbená hra Monopoly rozšířená o postavu konkurenta. Hodiny a hodiny nové zábavy ... a dál?

Produkt Piatnik: Antimonopoly

Piatnik: Antimonopoly - parametry

Název produktu: Piatnik: Antimonopoly
Výrobce: Piatnik
Minimální cena: 485 Kč
Maximální cena: 649 Kč
Ušetríte až: 164 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hra Anti-Monopoly je založena na revoluční myšlence. Doposud se všichni hríči řídili jednotnými pravidly a měli stejné šance na vítězství. Ve hře Anti-Monopoly však mají hráči k dispozici dva soubory pravidel. Hra se tím více blíží reálnému ekonomickému prostředí. Na trhu se neobjevují pouze monopolisté, ale i konkurenti. Monopolisté pak mají trochu těžší pozici. Aby mohli požadovat vyšší poplatky, musí si ve městě vybudovat monopol. Toto jim kazí konkurenti, kteří ale musí o ceny zdravě soutěžit. Bojujte účinně proti monopolistům. Získejte rovné šance tím, že co nejrychleji koupíte nějaký pozemek. Zabraňte, aby ve městech byly budovány monopoly a dbejte na to, abyste měli dostatek financí k zajištění plánovaných nákupů. Startovné je úmyslně nízké, tak mají všichni rovné šance. Pečlivě si rozmyslete, kam své peníze vložíte. Počet hráčů 2–5 Vhodné od 8 let

Anotace: Popis hračky Anti-Monopoly Piatnik 7710 Anti-Monopoly Piatnik 7710 Hra Anti-monopoly je velice blízko reálnému tržnímu prostředí. Na trhu nemovitostí nebývají jen monopolisté, ale i konkurenti, kteří se utkávají v nelítostném konkurenčním boji. Konkurenti i monopolisté se snaží zvyšovat svůj zisk, ale vždy jinou cestou. Konkurenti prodávají více, ale za ceny, které určí trh. Monopolisté si sice mohou ceny diktovat, ale je velice obtížné monopol vybudovat. Hráči si rozdělí role. Hra je počítána tak, že všichni mají stejné šance nechat své protihráče

zbankrotovat a stát se nejbohatším obchodníkem. Jste pro volný trh? získávejte odpovídající nájemné, stavte budovy na jakékoliv ulici, tvořte nabídku a poptávku, pozor na cenovou válku Jste pro budování monopolů? zvyšujte bezohledně nájem, stavte budovy až po získání více ulic ve městě, omezujte nabídku, vězení za přemrštěné ceny Obsah: 28 karet nemovitostí 25 karet pro monopolisty 50 dřevěných domů 6 dřevěných figurek hrací deska kostky papírové peníze návod ke hře Věk: 8+ Počet hráčů: 2–6 Anti-Monopoly Pro konkurenty s podnikavým duchem. Váš ekonomický poradce říká: Bojujte účinně proti monopolistům!   Hra Anti-Monopoly je založena na revoluční myšlence. Na trhu se neobjevují pouze monopolisté, ale i konkurenti. Monopolisté pak mají trochu těžší pozici. Aby mohli požadovat vyšší poplatky, musí si ve městě vybudovat monopol. Toto jim kazí konkurenti, kteří ale musí o ceny zdravě soutěžit. Pečlivě si rozmyslete, kam své peníze vložíte. Hra obsahuje pravidla ve slovenském jazyce, hrací deska a kartičky jsou pouze v českém jazyce.Jazykové verze pravidel: CZ,SK   Doporučený věk výrobcem: 8+Naše zkušenosti, a také reakce mnohých dítek a jejich rodičů, nás přesvědčily, že i pro vaše zadaná kritéria je tato hra vhodná.Počet hráčů: 2-6 z kategorie Společenské hry | Společenské hry | Stolní hry | Deskové od Piatnik naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.