MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen Piatnik: Activity JUNIOR

Ostatní z kategorie společenské hry

Piatnik: Activity JUNIOR

Hodnocení: 22x
  • 4
EAN: 9001890733949

Doporučený věk od 8 let Hra plná zábavy rozšiřující slovní zásobu a fantazii, pro děti přibližně od 8 let. Zaručeně spousta legrace! Budete smát, až se budete za břicha popadat, bude se Vám kouřit z hlavy, budou Vás bolet ruce a nohy. Podobně jako u všech verzí hry Activity, i tady jde o vysvětlení pojmů slovy, ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme Piatnik: Activity JUNIOR

Nejlevnější nabídky

Specifikace Piatnik: Activity JUNIOR

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce Piatnik
Nejnižší cena 389 Kč
Věk od 8 - 11 let

Vyhrává ten tým, který jako první dosáhne cílového pole. Má totiž největší fantazii, nejlépe předvádí a hádá pojmy. Družstva si postupně losují kartičky s pojmy, které musí daným způsobem znázornit (nakreslit, slovně popsat, pantomimicky zahrát). Hra obsahuje 330 karet se 3 pojmy na každé z nich. Autoři hry: Catty/Führer ... a dál?

Produkt Piatnik: Activity JUNIOR

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouPiatnik: Activity JUNIOR - parametry

Název produktu: Piatnik: Activity JUNIOR
Výrobce: Piatnik
Minimální cena: 389 Kč
Maximální cena: 599 Kč
Ušetríte až: 210 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 22 x
Hodnocení:
  • 4
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

Doporučený věk od 8 let Hra plná zábavy rozšiřující slovní zásobu a fantazii, pro děti

přibližně od 8 let. Zaručeně spousta legrace! Budete smát, až se budete

za břicha popadat, bude se Vám kouřit z hlavy, budou Vás bolet ruce a nohy.

Podobně jako u všech verzí hry Activity, i tady jde o vysvětlení pojmů

slovy, kresbou a pantomimou. Podporuje rozvoj pohotových reakcí a schopnost

slovního i mimoslovního vyjadřování. Tvůrčí a komunikační hra.

Hráči (nebo týmy) se pokoušejí znázornit (a jejich spoluhráči uhodnout)

pojmy, znázorňované pantomimou, slovním popisem nebo kresbou. Kdo uhodne

v časovém limitu, postupuje po dráze. Vyhrává tým, který se nejdřív

dostane na cílové políčko. Activity junior je upravená verze hry Activity Original, kterou vymyslely dva

manželské páry z Rakouska – Ulrika a Paul Cattyovi a Maria a Hans

Führerovi. Scházeli se v malé vesnici ve Štýrsku a strašně se nudili.

Proto si vymysleli hru, která se rychle vysvětluje, lehce hraje, při které

se hráči hodně nasmějí a která se nakonec ukázala jako velmi

úspěšná. Doporučený věk od 8 let Počet hráčů 4 a více Přibližná doba hraní asi 40 minut Výbava hry : Hra obsahuje: čtyři dřevěné figurky, jedny přesýpací hodiny,

330 kartiček s úkoly (každá se třemi pojmy), hrací plán a pravidla. Ke

hře je navíc potřeba tužka a papír. Activity junior jsou interaktivní společenská hra plná zábavy, která rozšiřuje slovní zásobu a fantazii. Výbuchy smíchu a zavařené hlavy... Akce rukou a nohou - a čas běží...Princip hry zůstává stejný: také u tohoto vydání Activity se jedná o popis, předvedení nebo nakreslení slov. Pojmy jsou přizbůsobeny slovní zásobě a chápání dětí.Průběh hry:Jednotlivé týmy se pokoušejí uhodnout šikovnou pantomimou, popisem nebo kreslením pojmy znázorněné na kartách a postoupit tak po dráze hry. Vyhrává tým, který se nejdříve dostane na cílové políčko.Activity Junior obsahuje:1 hrací plán, 330 hracích karet, 4 dřevěné figurky, 1 přesýpací hodiny, pravidla hry Hra Activity je desková týmová hra, kterou si oblíbí i ti nejsmělejší hráči. Abyste se dostali jako první do cíle, musí váš tým uhodnout co nejvíce pojmů, které jsou sdělovány skrze kreslení, pantomimu a slovní vysvětlování v omezeném čase. Activity Junior přinášejí jednodušší pojmy, aby si hru mohly plně vychutnat i děti školního věku. Budete ti nejlepší a uhádnete, co se vám spoluhráč či soupeři snaží sdělit skrze papír, pohyby či slova? S touto hrou není o zábavu nikdy nouze! Hra Aktivity Junior je určena pro 4-12 hráčů ve věku od 8 let. Jazyková verze: čeština, slovenština Anotace: pro 3-16 hráčů Přichází za Vámi zábavná hra Activity junior, představující verzi úspěšné hry Activity Original, kterou vymyslely a zrealizovaly dva manželské páry z Rakouska Ulrika a Paul Cattyovi a Maria a Hans Führerovi. Hra potěší nejen děti, ale i jejich rodiče, protože přispívá k rozšíření dětské slovní zásoby. Smyslem hry je vysvětlení pojmů různými způsoby: slovy, kresbou, pantomimou. Který z hráčů uhodne v časovém limitu vyjád


Přidat recenzi pro Piatnik: Activity JUNIOR

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Albi: Česko JUNIOR

Albi: Česko JUNIOR

Počet hráčů: 2 - 6 Doporučený věk: od 10 let Doba hraní: 45+ min Typ deskové hry: rodinné; vědomostní; vzdělávací Tato hra navazuje na velký úspěch hry Česko: Otázky a odpovědi, kterou si mnozí z vás velmi oblíbili. Hru jsme upravili a vytvořili 1 200 »

od 429 Kč

v 9 obchodech

Albi: Moje první Česko

Albi: Moje první Česko

Nero 2019 Standard - CZ, Box Box je v ENG jazyce NEW in Nero Standard 2019 • DriveSpan consolidates data & media from your mobile devices, hard discs and your cloud to one central storage space • With the interactive ‘Live Guide’ you will never miss to »

od 499 Kč

v 11 obchodech

Piatnik: Tik Tak Bum Junior

Piatnik: Tik Tak Bum Junior

Tik Tak Bum junior je vzrušující slovní hra určená pro děti již od předškolního věku. Hráči vymýšlejí slova, která mají spojitost s obrázkem na kartě. Musí být však rychlí, aby jim bombička nevybuchla v ruce! Tik Tak Bum junior je vzrušující slovní hra »

od 329 Kč

v 7 obchodech

Dino: Cestujeme do pohádek - hra

Dino: Cestujeme do pohádek - hra

Soubor obsahuje 4 hry s ilustracemi z Večerníčků. Obsah: 1 oboustranný herní plán 1 hrací kostka s body 6 figurek 25 karet Černého Petra 48 kartiček pexesa 1 pravidla Aktivity společnosti Dino Toys s.r.o. od roku 1994 zahrnují vlastní nakladatelskou »

od 225 Kč

v 10 obchodech

Piatnik: Activity DĚTI

Piatnik: Activity DĚTI

* Hra obsahuje: 6 dílů herního plánu 165 hracích karet 2 dřevěné slony 1 pravidla hry * Cíl hry: Dva sloni se procházejí po pralese. Jsou na cestě k jezeru. Hráči posunují své slony po cestě pomocí šikovného znázornění a hádání pojmů. Který slon bude v »

od 339 Kč

v 6 obchodech

MINDOK Time´s Up Junior

MINDOK Time´s Up Junior

Společenská hra pro 2–12 hráčů, doporučený věk od 4 let, alespoň na 20 min hraní, česká lokalizace . Kooperativní verze oblíbené společenské hry Time´s Up je speciálně uzpůsobena malým dětem od 4 let, které ještě neumějí číst. Připravte se na kupu »

od 445 Kč

v 8 obchodech

Ravensburger 219315 Labyrinth Junior

Ravensburger 219315 Labyrinth Junior

Hra Labyrinth junior je dětskou variantou oblíbené rodinné hry Labyrinth. Ve hře malí objevitelé hledají ukrytý poklad v temných chodbách labyrintu. Podaří se i Vám neztratit se v záludných chodbách? Hra Labyrinth junior je dětskou variantou oblíbené »

od 449 Kč

ve 4 obchodech

Piatnik: Cink!

Piatnik: Cink!

ÚŽASNÁ HRA PRO CELOU RODINU !!! Hra obsahuje: 56 karet, 1 zvoneček, 1 pravidla hry Počet hráčů: 2 – 6  Věk: od 6 let Stručný popis hry: hráči popořadě odkrývají po »

od 269 Kč

ve 4 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.