PHILIPS H7 RacingVision GT200
PHILIPS H7 RacingVision GT200

PHILIPS H7 RacingVision GT200

Všimněte si výrazné změny viditelnosti a nadšení z jízdy Žárovka Philips RacingVision GT200, nejvýkonnější výrobek v našem portfoliu, poskytuje mimořádně jasnou viditelnost na úrovni žárovky pro rallye ve formátu, který využijete na veřejných komunikacích. Vychutnejte si jas ostrý jako břitva se světlem jasnějším až o 200 %(1). Optimalizovaný design žárovky poskytuje vyšší svítivost a tím i lepší výhled na silnici před vámi, což vám zajistí…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: PHILIPS H7 RacingVision GT200
Výrobce: PHILIPS
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Všimněte si výrazné změny viditelnosti a nadšení z jízdy

Žárovka Philips RacingVision GT200, nejvýkonnější výrobek v našem portfoliu, poskytuje mimořádně jasnou viditelnost na úrovni žárovky pro rallye ve formátu, který využijete na veřejných komunikacích. Vychutnejte si jas ostrý jako břitva se světlem jasnějším až o 200 %(1). Optimalizovaný design žárovky poskytuje vyšší svítivost a tím i lepší výhled na silnici před vámi, což vám zajistí bezpečnější a bezprostřednější jízdu.

Výrazný paprsek dosvítí až o 80 metrů dále

Díky vysoce výkonnému paprsku, který dosáhne o celých 80 metrů dále(2) než na minimální vzdálenost danou zákonem, vám žárovky Philips RacingVision GT200 umožní vidět více na cestě před vámi. Rozpoznejte potenciální nebezpečí dříve, reagujte rychleji a přesněji směrujte vozidlo na silnici. To vše přispívá k bezpečnější a uspokojivější jízdě..

Vysoce výkonné světlo schválené pro použití na veřejných komunikacích

Žárovky do světlometů Philips RacingVision GT200 mají homologaci ECE pro silniční použití. Řidiči orientovaní na výkon si mohou vychutnat jasnou, zářivou žárovku splňující požadavky příslušných předpisů.

Nové techniky potahování žárovek maximalizují propustnost světla

Nová patentovaná technologie gradient a povrchové úpravy umožňují těmto žárovkám promítat na silnici více světla a zlepšit tak viditelnost při jízdě v nočních podmínkách. Kromě maximální propustnosti si můžete vychutnat stylové, výrazné světlo, které je skutečně moderní.

Nová technologie křemičitého skla pro mimořádně přesný světelný výstup

Nové technologie výroby křemičitého skla Philips Diamond Precision zajišťují ostrou oddělovací linii a jasnější optimální místo, takže poskytují vyšší jas tam, kde je třeba. Křemičité sklo také zaručí vyšší odolnost vůči tepelným šokům, čímž chrání životnost žárovky, zatímco zvýšená absorpce UV záření chrání optiku světlometu.

Philips je volbou velkých automobilových výrobců

Technologicky pokročilé osvětlení Philips je uznávané v automobilovém průmyslu, a to již více než 100 let. Výrobky v kvalitě originálního vybavení jsou navrženy a vyvinuty za přísných procesů kontroly jakosti (včetně dodržení příslušných norem ISO), což zajišťuje konzistentně vysoké standardy výroby. Žárovka Philips RacingVision GT200 je kompatibilní s modely aut hlavních značek, jako je Audi, BMW, Ford, GM, Toyota a Volkswagen. Více informací najdete v příručce voliče výrobků.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.