Philco PCD 3122

Hodnocení: 4x
  • 3.5

PHILCO PCD 3122 Kombinovaná chladnička 40036257 Chladnička PCD 3122 značky PHILCO patří mezi kombinované chladničky s mrazákem umístěným dole. S celkovým objemem 312 litrů patří mezi lednice střední velkosti a vhodná je pro pár či menší rodinu. Chladnička má objem 223 litrů a otvírá se pomocí integrovaného madla. Pro ...a dál?

Recenze Philco PCD 3122

Radka, 13. července 2018V červnu 2018 jsem musela po 18 letech vyměnit lednici s mrazničkou. Výběrem jsem strávila dny. Běháním z obchodu do obchodu, okukováním, sledováním kvality provedení, účelností vnitřního vybavení, otvíráním dvířek, designem. A hledáním informací a recenzí na internetu. Přihlížela jsem i k tomu, jak dlouho dnes vyráběné spotřebiče fungují. Tedy hledala jsem jistotu minimálně na 5 let. Byla jsem překvapena, co všechno dnes lednice umí, sledují, včetně NO FROST. Což je sice pěkná vize lednice bez odmražování, ovšem když odmrazuji, tak lednici i umyju. Tedy zhodnotila jsem, že tuto funkci nepotřebuji. Navíc díky ní a jiným vymoženostem ( např. digitální nastavení a hlídání teploty uvnitř lednice, dětský zámek, úsporný režim na noc či dovolené atd.) to znamená, že lednice je plná elektroniky. Tedy další věc, která se může pokazit a je nutná oprava. Takže jednoznačně má volba byla otáčecí kolečko, díky němuž si teplotu nastavím sama. Má představa byla max do 10 tisíc korun, mražák dole s kapacitou min. 80 litrů, úsporná, uvnitř dobře řešená a především tichá.
Nakonec jsem zvolila PHILCO PCD 3122. Čistý pěkný design, moc hezké zpracování uvnitř, šuplík na maso a sýry, máslo, uzeninu, což nyní vidím jako výbornou věc. Překvapivě široké police ve dvířkách. Při nastavení teploty na 4 ( celkem rozmezí 1 - 7) v lednici je požadovaných 5 stupňů teplota, v mražáku -18 stupňů ( měřeno teploměrem do lednic). Mražák s kapacitou 89 litrů je prostorný. Výrobek je tichý, bez otřesů či nějakého hučení, praskání. Navíc firma Philco k tomuto výrobku poskytuje prodlouženou záruku o 36 měsíců, tedy celkem na 5 let.
Když jsem zhodnocovala nákup případně levnější lednice za cca 6 -7 tisíc korun rozhodně na první pohled zpracováním a vnitřním uspořádáním se nedala srovnávat s mnou vybranou lednicí. A při dokoupení záruky o další 3 roky bych se stejně dostala na čásku cca 9 tisíc korun. Lednice Philco mě stála 9 490 Kč.
Kupovala jsem v VF.Electric s.r.o - Planeo Elektro, kde mi výrobek doporučili, představili. Zdarma a ochotně výrobek přivezli, vynesli až do bytu, ustavili na místo a odvezli starý nefunkční spotřebič. Zároveň mi pomohli s registrací na prodloužení záruky o 36 měsíců. Za mne maximální spokojenost. S nákupem, dodáním i spotřebičem.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Radost vám udělá:
  • 2.34851
doprava zdarma
skladem

Do obchodu »

Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Philco PCD 3122

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.