Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky pro ženy » Srovnání cen Pharmatex vaginální krém 72 g

Léky pro ženy

Pharmatex vaginální krém 72 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Lokální (místní) kontraceptivum se spermicidním účinkem. - SLOŽENÍ:Léčivá látka: Benzalkonii chloridi solutio 500 g/l 2,40 g (ekv. Benzalkonii chloridum 1,20 g) ve 100 g vag. krému.Pomocné látky: Kyselina citronová, makrogol-palmitostearát, levandulová silice, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, čištěná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pharmatex vaginální krém 72 g koupíte i tady

Specifikace Pharmatex vaginální krém 72 g

Kategorie Léky pro ženy
Výrobce Innothera Chouzy
Nejnižší cena 224 Kč

Lokální kontra­ceptivum se spermicidním účinkem (ničícím oplozovací schopnost spermií). Krém začne účinkovat po 5 minutách. Kontracepční ochranu poskytuje po dobu nejméně 4 hodin. ... a dál?

Produkt Pharmatex vaginální krém 72 g

Pharmatex vaginální krém 72 g - parametry

Název produktu: Pharmatex vaginální krém 72 g
Výrobce: Innothera Chouzy
Minimální cena: 224 Kč
Maximální cena: 302 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Lokální (místní) kontraceptivum se spermicidním účinkem. - SLOŽENÍ:Léčivá látka: Benzalkonii chloridi solutio 500 g/l 2,40 g (ekv. Benzalkonii chloridum 1,20 g) ve 100 g vag. krému.Pomocné látky: Kyselina citronová, makrogol-palmitostearát, levandulová silice, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, čištěná voda.INDIKAČNÍ SKUPINA:Intravaginální kontraceptivumCHARAKTERISTIKA:Lokální (místní) kontraceptivum se spermicidním účinkem (ničícím oplozovací schopnost spermií).Kontracepční účinek je okamžitý a přetrvává nejméně po dobu 10 hodin.INDIKACE:Vaginální krém Pharmatex je určen pro lokální (místní) kontracepci. Jeho použití se doporučuje zejména v následujících případech:dočasná nebo trvalá kontraindikace orální kontracepcekontraindikace pro používání nitroděložního tělíska nebo jeho nesnášenlivostkontracepce v období po porodu nebo potratu a v období před menopauzoukontracepce při náhodném (epizodním) pohlavním styku.KONTRAINDIKACE: Přecitlivělost na účinnou látku, benzalkoniumchlorid.Pokud se stav uvedený v tomto odstavci u Vás vyskytne teprve během užívání přípravku, informujte o tom svého ošetřujícího lékaře.NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY: Nežádoucí účinky nejsou známy. Při případném výskytu jakýchkoliv neobvyklých reakcí se poraďte s lékařem.INTERAKCE:Současně s touto kontracepcí nesmí být použit žádný jiný vaginální přípravek.Pokud používáte jiný vaginální přípravek, musíte jej přestat používat dříve než zahájíte kontracepci vaginálním krémem Pharmatex.DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB POUŽITÍ:Připevněte aplikátor na tubu s krémem a naplňte jej až po značku. Naplňujte jej pozorně, aby se v náplni nevytvořily vzduchové bubliny.Sejměte aplikátor z tuby s krémem, vsuňte jej do pochvy a pomalým stlačováním pístu aplikátoru vytlačte krém hluboko do pochvy. Podání krému si usnadníte polohou vleže.Při opakovaném pohlavním styku aplikujte další dávku krému.UPOZORNĚNÍ: Spermicidní (ničící oplozovací schopnost spermií) účinek tohoto přípravku se ztrácí při jakémkoliv kontaktu s mýdlem:Hygiena zevních pohlavních orgánů po sexuálním styku je možná pouze bez použití mýdla.S poševním výplachem po pohlavním styku je třeba vyčkat nejméně 2 hodiny. Používání a současné podávání jiných produktů je zakázáno pro možné nežádoucí interakce.Ze stejných důvodů se nesmějí provádět poševní výplachy před pohlavním stykem.Před použitím přípravku se dokonale seznamte s principem tohoto typu kontracepce. Přípravek by neměl být používán bez seznámení se s návodem. V případě jakýchkoliv pochybností se poraďte s vaším lékařem.Při jakémkoliv příznaku onemocnění pohlavních cest (pocit pálení v pochvě, výtok) užívání této kontracepce okamžitě přerušte.VAROVÁNÍ:Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu! Ukládejte mimo dosah a dohled dětí.UCHOVÁVÁNÍUchovávejte při teplotě do 25°C.BALENÍ: Tuba o obsahu 72g s aplikátorem.LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.Zdroj: Veřejně přístupná odborná informační služba o léčivých přípravcích poskytována společností Akaci


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.