Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Pharmatex vaginální globule 10 tablet

Léky

Pharmatex vaginální globule 10 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Lokální (místní) kontraceptivum se spermicidním účinkem. - SLOŽENÍ:Účinná látka: Benzalkonii chloridi solutio 500 g/l 0,0378 g (ekv. Benzalkonii chloridum 0,0189 g) v 1 vag. globuli.Pomocné látky: Hydroxypropylcelulosa, ztužený tuk.INDIKAČNÍ SKUPINA:Intravaginální kontraceptivum.CHARAKTERISTIKA:Lokální (místní) ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pharmatex vaginální globule 10 tablet koupíte i tady

Pharmatex vaginální globule 10 tablet v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
  • 4

Na základě 1 hodnocení

80% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Pharmatex vaginální globule 10 tablet

  • Velmi praktické, spolehlivé a bez hormonů.
  • Doporučuji!

Specifikace Pharmatex vaginální globule 10 tablet

Kategorie Léky
Výrobce Innothera Chouzy
Nejnižší cena 214 Kč

Lokální kontra­ceptivum se spermicidním účinkem (ničícím oplozovací schopnost spermií). Globule začnou účinkovat po 5 minutách. Kontracepční ochranu poskytují po dobu nejméně 4 hodin. ... a dál?

Produkt Pharmatex vaginální globule 10 tablet

Pharmatex vaginální globule 10 tablet - parametry

Název produktu: Pharmatex vaginální globule 10 tablet
Výrobce: Innothera Chouzy
Minimální cena: 214 Kč
Maximální cena: 274 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Lokální (místní) kontraceptivum se spermicidním účinkem. - SLOŽENÍ:Účinná látka: Benzalkonii chloridi solutio 500 g/l 0,0378 g (ekv. Benzalkonii chloridum 0,0189 g) v 1 vag. globuli.Pomocné látky: Hydroxypropylcelulosa, ztužený tuk.INDIKAČNÍ SKUPINA:Intravaginální kontraceptivum.CHARAKTERISTIKA:Lokální (místní) kontraceptivum se spermicidním účinkem (ničícím oplozovací schopnost spermií).Globule začnou účinkovat po 5 minutách a od tohoto okamžiku poskytují kontracepční ochranu po dobu nejméně 4 hodin.INDIKACE:Vaginální globule Pharmatex jsou určeny pro lokální (místní) kontracepci. Jejich použití se doporučuje zejména v následujících případech:dočasná nebo trvalá kontraindikace orální kontracepcekontraindikace pro používání nitroděložního tělíska nebo jeho nesnášenlivostkontracepce v období po porodu nebo potratu a v období před menopauzoukontracepce při náhodném (epizodním) pohlavním styku.KONTRAINDIKACE: Přecitlivělost na účinnou látku, benzalkoniumchlorid.Pokud se stav uvedený v tomto

odstavci u Vás vyskytne teprve během užívání přípravku, informujte o tom svého ošetřujícího lékaře. NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY: Nežádoucí účinky nejsou známy. Při případném výskytu jakýchkoliv neobvyklých reakcí se poraďte s lékařem.INTERAKCE:Současně s touto kontracepcí nesmí být použit žádný jiný vaginální přípravek.Pokud používáte jiný vaginální přípravek, musíte jej přestat používat dříve než zahájíte kontracepci vaginálními globulemi Pharmatex.DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB POUŽITÍ:Před každým pohlavním stykem použijte novou globuli bez ohledu na období cyklu.Vyjměte globuli z ochranného obalu.Zhruba 5 minut před sexuálním stykem zasuňte globuli co nejhlouběji do pochvy (zavádění se nejlépe provádí v leže).Při opakovaném pohlavním styku zaveďte novou globuli.UPOZORNĚNÍ: Spermicidní (ničící oplozovací schopnost spermií) účinek tohoto přípravku se ztrácí při jakémkoliv kontaktu s mýdlem:Hygiena zevních pohlavních orgánů po sexuálním styku je možná pouze bez použití mýdla.S poševním výplachem po pohlavním styku je třeba vyčkat

nejméně 2 hodiny. Používání a současné podávání jiných produktů je zakázáno pro možné nežádoucí interakce.Ze stejných důvodů se nesmějí provádět poševní výplachy před pohlavním stykem.Pokud Vám zavedení globule do pochvy působí problémy, doporučujeme před zavedením globuli navlhčit nepatrným množstvím vody.Jestliže byly vaginální globule uloženy v teple, přeneste je do chladničky. Po krátké době získají svůj původní tvar bez poškození funkčnosti.Před použitím přípravku se dokonale seznamte s principem tohoto typu kontracepce. Přípravek by neměl být používán bez seznámení se s návodem. V případě jakýchkoliv pochybností se poraďte s vaším lékařem.VAROVÁNÍ:Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu! Přípravek musí být uchováván mimo dosah dětí!Při předávkování nebo náhodném požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem.UCHOVÁVÁNÍ:Při teplotě do 25°C.BALENÍ: 10 vaginálních globulí.LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.