Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pexetrio Plus Znáš naše savce?

Knihy

Pexetrio Plus Znáš naše savce?

Hodnocení: 1x
  • 4

Pexetrio je nová paměťová hra podobná pexesu, rozdíl je v tom, že hledáme trojici obrázků, které k sobě patří, čímž je hra výrazně obtížnější. Aby to nebylo zase tak obtížné, tak jsou kartičky označené identifikačními znaky, podle kterých jednoznačně poznáte, které kartičky patří k sobě.Rozvíjí nejen paměť ale i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pexetrio Plus Znáš naše savce? koupíte i tady

Specifikace Pexetrio Plus Znáš naše savce?

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 105 Kč

Najdeš rysa a jeho stopy? Víš, co loví jezevec? Při hře otáčej tři kartičky a hledej trojice, které patří k sobě! Každá trojice kartiček je opatřena stejným identifikačním znakem. Každá hra obsahuje ... a dál?

Produkt Pexetrio Plus Znáš naše savce?

Pexetrio Plus Znáš naše savce? - parametry

Název produktu: Pexetrio Plus Znáš naše savce?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 192 Kč
Ušetríte až: 87 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pexetrio je nová paměťová hra podobná pexesu, rozdíl je v tom, že hledáme trojici obrázků, které k sobě patří, čímž je hra výrazně obtížnější. Aby to nebylo zase tak obtížné, tak jsou kartičky označené identifikačními znaky, podle kterých jednoznačně poznáte, které kartičky patří k sobě.Rozvíjí nejen paměť ale i slovní zásobu a v neposlední řadě vědomosti dětí a v některých případech i vědomosti dospělých. Musím se přiznat, že s některými kombinacemi bych bez identifikačních znaků měla možná problém, ale rozhodně to zvyšuje mojí chuť si hru zahrát s dětmi. Budou se nám i hodit při logopedických cvičeních a jsou výbornou didaktickou pomůckou nejen pro školní zařízení. Trojice jsou tvořeny obrázkem zvířete, jeho stopou a obvyklou potravou. Hra obsahuje 54 kartiček. Pro děti od 5 let. Recenzi si můžete přeč Hra obsahuje: 54 pexe-karet, herní návod, plakát obsahující řešení a legendu k tématu. Omrzelo Vás pexeso? Zahrejte si PEXETRIO®! Najdeš rysa a jeho stopy? Víš, co loví jezevec? Při hře otáčej tři kartičky a hledej trojice, které patří k sobě! Každá trojice kartiček je opatřena stejným identifikačním znakem. Každá hra obsahuje návod a legendu k danému tématu. Hráč, který najde nejvíc trojic, vyhrává. PEXETRIO® PLUS: 12 trojic základní hry PLUS 6 trojic přílohy. Nevhodné pro děti do tří let (nebezpečí spolknutí malých částí). Určeno pro děti: od 5 let Počet karet: 18 x 3 (celkem 54 kartiček) Anotace: V Národním parku Šumava a Bavorský les žije množství savců. Pomocí této společenské hry se budete moci naučit rozeznávat většinu z nich. Tato hra vyžaduje dobrou paměť! Budete hledat živočicha, biotop, neboli území, kde žije a jeho potravu. Při hře otáčej tři kartičky a hledej trojice, které patří k sobě! Každá trojice kartiček je opatřena stejným identifikačním znakem. Hráč, který najde nejvíc trojic, vyhrává. Každá hra obsahuje návod a legendu k danému tématu v českém, německé a anglickém jazyce. Tyto didaktické pomůcky jsou ideální forma pro výuku hrou. Cenově výhodná sada her pro bystré školáky a odvážné dospěláky. Najděte jedním tahem tři kartičky, které patří k sobě. Znáš stromy? - Jak vypadá jabloň a jaké listy má javor? Hledá se strom, jeho plod a jeho list! Obsah: 36 kartiček. Znáš naše savce - Trojici tvoří obrázky: 1. zvířete, 2. jeho stopa a jeho biotop (prostředí, ve kterém žije), 3. jeho potrava. Obsahuje návod a doprovodný text o včech zobrazených savcích. Obsah: 12 trojic základní hry a 6 trojic přílohy. Pro 2-4 hráče od 5 let.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.