MENU

Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Horolezecké jištění » Srovnání cen Petzl Asap Lock

Horolezecké jištění

Petzl Asap Lock

Hodnocení: 2x
  • 3.5
EAN: 3342540097582

Pohyblivý zachycovač pádu ASAP LOCK je konstruován tak, aby umožnil manipulaci v průběhu lanového přístupu. Při běžném použití se zachycovač pádu pohybuje volně po laně bez jakékoliv nutné ruční manipulace a doprovází uživatele při jeho pohybu. Při rychlém zatažení, nebo náhlém pohybu, se ASAP automaticky zablokuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
doprava zdarma

Filtrovat: i

Doporučujeme Petzl Asap Lock

Specifikace Petzl Asap Lock

Kategorie Horolezecké jištění
Výrobce Petzl
Nejnižší cena 5 543 Kč

Pohyblivý zachycovač pádu ASAP LOCK je konstruován tak, aby umožnil manipulaci v průběhu lanového přístupu. Při běžném použití se zachycovač pádu pohybuje volně po laně bez jakékoliv nutné ruční manipulace a doprovází uživatele při jeho pohybu. Při rychlém zatažení, nebo náhlém pohybu, se ASAP automaticky zablokuje na laně a zastaví uživatele. Integrovaná zajišťovací funkce, která umožní uživateli zastavit pomůcku na laně a snížit tak délku pádu. Připojovací rameno činí systém ztrátě odolným při míjení » ... a dál?

Produkt Petzl Asap Lock

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Petzl Zigzag

Petzl Zigzag

od 4 949 Kč

PETZL RIG

PETZL RIG

od 3 672 Kč

Petzl I'D S

Petzl I'D S

od 3 928 Kč

Petzl Asap

Petzl Asap

od 4 197 Kč

Petzl Kootenay

Petzl Kootenay

od 6 583 Kč

PETZL Grigri2

PETZL Grigri2

od 2 019 Kč

Petzl Asap Lock - parametry

Název produktu: Petzl Asap Lock
Výrobce: Petzl
Minimální cena: 5 543 Kč
Maximální cena: 5 579 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Pohyblivý zachycovač pádu ASAP LOCK je konstruován tak, aby umožnil manipulaci v průběhu lanového přístupu. Při běžném použití se zachycovač pádu pohybuje volně po laně bez jakékoliv nutné ruční manipulace a doprovází uživatele při jeho pohybu. Při rychlém zatažení, nebo náhlém pohybu, se ASAP automaticky zablokuje na laně a zastaví uživatele. Integrovaná zajišťovací funkce, která umožní uživateli zastavit pomůcku na laně a snížit tak délku pádu. Připojovací rameno činí systém ztrátě odolným při míjení průběžných kotvících bodů. ASAP LOCK se používá s tlumičem pádu pro práci ve větší vzdálenosti od lana. Certifikovaný pro U.S., Evropu a Rusko. Neustálá ochrana proti pádu: Zachycení pádů, uklouznutí a nekontrolovatelných slanění.

Lze použít na svislém, nebo šikmém laně.

Zablokuje se na laně i v případě reflexního uchopení rukou při pádu.

Integrovaná zajišťovací funkce, která umožní uživateli zastavit pomůcku na laně a snížit tak délku pádu.V případě silného větru tato funkce zabraňuje vyvlečení lana ze zachycovače.

Snadno se používá a je praktický.

Pohybuje se nahoru a dolů po zajišťovacím vedení bez nutnosti dalšího ovládání.

Snadno se instaluje na kterémkoliv místě zajišťovacího lana.

Díky připojovacímu ramenu je obtížné systém ztratit při míjení postupových kotvících bodů.

Pro práci ve větší vzdálenosti od lana se musí použít tlumič pádu ASAP’SORBER. Certifikace: ANSI Z359.15

Při použití s tlumičem pádu ASAP'SORBER (mezinárodní verze) nebo ASAP'SORBER AXESS, karabinou OXAN TRIACT-LOCK (mezinárodní verze), dělící příčkou CAPTIV a lanem RAY 12 mm se zašitým zakončením.

CE EN 12841 typ A

Při použití s tlumičem pádu ASAP'SORBER (evropská verze) nebo ASAP'SORBER AXESS, a lanem EN 1891 typ A 10 až 13 mm.

CE EN 353-2

Při použití s tlumičem pádu ASAP'SORBER (evropská nebo mezinárodní verze) a lanem AXIS 11 mm nebo PARALLEL 10,5 mm se zašitým zakončením.

EAC

Při použití s tlumičem pádu ASAP'SORBER (evropská verze) nebo ASAP'SORBER AXESS, a lanem EN 1891 typ A 10 až 13 mm. Zachycovač pádů Petzl Asap Lock : po instalaci na jistící lano funguje bez nutnosti jakékoliv speciální obsluhy, na laně tam i zpět „běhá“ bez potíží.Slouží k zachycení pádu, uklouznutí nebo příliš rychlého slaňování ve vertikální nebo šikmé ploše. Snadno se instaluje. Nejde narozdíl od verze Asap lze zablokovat a v případě např. vysokého větru není možné aby lano odfouklo a prodloužil se tak možný pád. Používá se na nízkoprůtažném laně o průměru 10,5 až 13 mm.Verze od 2014 je certifikována pouze na použití s tlumičem pádu Petzl.Použití na poddajném zajišťovacím vedeníZablokuje se i při nechtěném uchopení během páduPohybuje se po laně (nahoru i dolů) bez nutnosti obsluhySnadná instalace na kterémkoliv místě zajišťovacího lanaJe možné ho použít se spojovacím prostředkem – tlumičem pádu a nastavit tak požadovanou vzdálenost od zajišťovacího vedeníJe dodáván se spojkou OK TRIACT-LOCK s automatickou pojistkou zámkuCertifikace: – CE EN 353 2 (systém zachy


Přidat recenzi pro Petzl Asap Lock

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.