MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Petra Vondrová: Zábavné výtvarné lekce

Knihy naučná literatura

Petra Vondrová: Zábavné výtvarné lekce

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788073674809

Publikace: Zábavné výtvarné lekce - Náměty pro děti od 4 do 10 let - Petra Vondrová. Náměty pro děti od 4 do 10 let Přírodniny, plastové kelímky, lahve a víčka, kartony, modelovací hmoty, textilie, těstoviny, čočka a další potraviny se v rukách malých tvůrců, vedených kreativním pedagogem mohou proměnit ve svébytná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.77509
skladem

Jaké má kniha
Zábavné výtvarné lekce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Petra Vondrová: Zábavné výtvarné lekce

Specifikace Petra Vondrová: Zábavné výtvarné lekce

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 195 Kč

Kniha – autor Petra Vondrová, 148 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Náměty pro děti od 4 do 10 let Přírodniny, plastové kelímky, lahve a víčka, kartony, modelovací hmoty, textilie, těstoviny, čočka a další potraviny se v rukách malých tvůrců, vedených kreativním pedagogem mohou proměnit ve svébytná umělecká dílka. Některé lekce jsou inspirované moderním sochařstvím a objektovým uměním a jejich součástí jsou medailonky renomovaných tvůrců. Děti získají nenásilnou formou teoretický rámec pro praktické » ... a dál?

Produkt Petra Vondrová: Zábavné výtvarné lekce

Petra Vondrová: Zábavné výtvarné lekce - parametry

Název produktu: Petra Vondrová: Zábavné výtvarné lekce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 206 Kč
Ušetríte až: 11 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Zábavné výtvarné lekce - Náměty pro děti od 4 do 10 let - Petra Vondrová. Náměty pro děti od 4 do 10 let

Přírodniny, plastové kelímky, lahve a víčka, kartony, modelovací hmoty, textilie, těstoviny, čočka a další potraviny se v rukách malých tvůrců, vedených kreativním pedagogem mohou proměnit ve svébytná umělecká dílka. Některé lekce jsou inspirované moderním sochařstvím a objektovým uměním a jejich součástí jsou medailonky renomovaných tvůrců. Děti získají nenásilnou formou teoretický rámec pro praktické výtvarné pokusy, pracují s levným a dostupným zbytkovým či odpadovým materiálem. Knihu určenou pro výuku výtvarné výchovy dětí předškolního a mladšího školního věku ocení pedagogové na prvním stupni ZŠ, učitelé MŠ a ZUŠ i studenti středních pedagogických škol a výtvarného oboru na VŠ. Publikace: Zábavné výtvarné lekce - Náměty pro děti od 4 do 10 let - Petra Vondrová. Nebezpečnou práci ve výškách provozují i myči oken. Zavěs se bezpečně na lano a můžeš začít leštit okna. Počet figurek: 1 Návod na složení - PLAYMOBIL Myč oken 5379 Panáčci - další stavebnice PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tématicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu. Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.


Přidat recenzi pro Petra Vondrová: Zábavné výtvarné lekce

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.