Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Petra Šternová: Soupis nemovitých kulturních památek v Libereckém kraji Okres Liberec

Knihy osobnosti a fakta

Petra Šternová: Soupis nemovitých kulturních památek v Libereckém kraji Okres Liberec

Hodnocení: 1x
  • 4

Soupis nemovitých kulturních památek v Libereckém kraji – Okres Liberec (A-Le) - Petra Šternová. Soupis, jenž by měl postupně vyjít v několika publikacích, seznamuje odbornou i širší veřejnost s památkami na území kraje a tím prohlubuje povědomí o našem kulturním dědictví, které si plně zasluhuje péči a ochranu. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
Soupis nemovitých kultu..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petra Šternová: Soupis nemovitých kulturních památek v Libereckém kraji Okres Liberec koupíte i tady

Specifikace Petra Šternová: Soupis nemovitých kulturních památek v Libereckém kraji Okres Liberec

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 388 Kč

Soupis, jenž by měl postupně vyjít v několika publikacích, seznamuje odbornou i širší veřejnost s památkami na území kraje a tím prohlubuje povědomí o našem kulturním dědictví, které si plně zasluhuje péči a ochranu. ... a dál?

Produkt Petra Šternová: Soupis nemovitých kulturních památek v Libereckém kraji Okres Liberec

Petra Šternová: Soupis nemovitých kulturních památek v Libereckém kraji Okres Liberec - parametry

Název produktu: Petra Šternová: Soupis nemovitých kulturních památek v Libereckém kraji Okres Liberec
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 388 Kč
Maximální cena: 643 Kč
Ušetríte až: 255 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Soupis nemovitých kulturních památek v Libereckém kraji – Okres Liberec (A-Le) - Petra Šternová. Soupis, jenž by měl postupně vyjít v několika publikacích, seznamuje odbornou i širší veřejnost s památkami na území kraje a tím prohlubuje povědomí o našem kulturním dědictví, které si plně zasluhuje péči a ochranu. První díl publikace, který vznikal mezi lety 2008-10, zahrnuje zhruba polovinu okresu Liberec s 65 obcemi a jejich částmi řazenými abecedně - od Albrechtic u Frýdlantu po Letařovice. U jednotlivých obcí je nastíněn jejich historický vývoj, mapové podklady prezentuje v prvé řadě císařský otisk stabilního katastru z roku 1843 a také současná mapa s měřítkem 1 : 10 000, která obsahuje bodový zákres památek v dané lokalitě. Jednotlivé nemovité kulturní památky, či jejich areály jsou představeny formou anotace, kterou doplňuje aktuální obrazový materiál. Nechybí stručný popis především exteriéru objektu či přepis nápisů, jež se na památce nacházejí, ani výčet pramenů a literatury vztahující se k daným objektům. Soupis nemovitých kulturních památek v Libereckém kraji – Okres Liberec (A-Le) - Petra Šternová od nakladatelství Knihy 555 v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Petra Šternová, Druh sortimentu : Kniha, Soupis nemovitých kulturních památek v Libereckém kraji okres Liberec A-Le, Jazyk : Čeština, Počet stran : 272


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.