Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Petra Štamfestová, Hana Scholleová: Finance podniku

Knihy naučná literatura

Petra Štamfestová, Hana Scholleová: Finance podniku

Hodnocení: 1x
  • 5

Sbírka řešených příkladů a otázek. Sbírka řešených příkladů a otázek pomůže zájemcům lépe pochopit problematiku podnikových financí. Příklady a otázky jsou rozděleny podle jednotlivých oblastí podnikových financí, od základů finančního managementu přes finanční analýzu, krátkodobý a dlouhodobý finanční management a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Finance podniku
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petra Štamfestová, Hana Scholleová: Finance podniku koupíte i tady

Specifikace Petra Štamfestová, Hana Scholleová: Finance podniku

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 201 Kč

Sbírka řešených příkladů a otázek pomůže zájemcům lépe pochopit problematiku podnikových financí. Příklady a otázky jsou rozděleny podle jednotlivých oblastí podnikových financí, od základů finančního ... a dál?

Produkt Petra Štamfestová, Hana Scholleová: Finance podniku

Petra Štamfestová, Hana Scholleová: Finance podniku - parametry

Název produktu: Petra Štamfestová, Hana Scholleová: Finance podniku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 201 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Sbírka řešených příkladů a otázek. Sbírka řešených příkladů a otázek pomůže zájemcům lépe pochopit problematiku podnikových financí. Příklady a otázky jsou rozděleny podle jednotlivých oblastí podnikových financí, od základů finančního managementu přes finanční analýzu, krátkodobý a dlouhodobý finanční management a finanční plánování až po stanovení tržní hodnoty podniku, spojování podniků, rozdělování zisku a reinvestice. Obsahuje jak dílčí příklady, tak komplexnější případové studie. Pomocí kvízových a otevřených otázek si čtenář oživí a ověří své znalosti. Sbírka je určena studentům základních kurzů podnikových financí nejen ekonomických vysokých škol.   O autorovi Doc. RNDr. Ing. Hana Scholleová, Ph.D. Po absolvování Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v roce 1988 vystudovala na Fakultě podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze obor Podniková ekonomika a management – bakalářské, magisterské i doktorské studium. Od roku 1996 působila jako odborná asistentka, později docentka na katedře podnikové ekonomiky, vyučovala kurzy související zejména s řízením podnikových financí (Podniková ekonomika, Controlling, Oceňování podniku, Reálné opce, Finance podniku, Strategické kapitálové investice, Financování inovací), participovala na předmětech vedlejší specializace Finanční manažer a Management inovací, na přípravě kurzů pro veřejnost i programu MBA. Je autorkou a spoluautorkou řady článků s problematikou investic do reálných aktiv, projektů rychlého rozvoje a stanovování jejich hodnoty. Napsala nebo se autorsky podílela i na knihách Manažerské finance, Investiční controlling, Hodnota flexibility – Reálné opce, Manažerské finance, Chování podniku v pr  ocesu globalizace, Ekonomický slovník, Inovace nástrojů ekonomiky a managementu organizací, Nová ekonomika – nové příležitosti?, Nové trendy ve vývoji konkurenceschopnosti podniků České republiky v globální světové ekonomice a dalších. Formou poradenské činnosti spolupracuje s firemní praxí a lektorsky se podílí na přednáškové činnosti pro Institut oceňování majetku, VOX, Prague International Business School, Forum-Media, Drill aj.   Ing. Petra Štamfestová, Ph.D. Absolvovala bakalářské a magisterské studium na Fakultě podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze. Následně absolvovala doktorské studium na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V současné době působí jako odborná asistentka na katedře strategie (dříve podnikové ekonomiky) Fakulty podnikohospodářské VŠE v Praze; podílí se na výuce i na výzkumu a poradenské činnosti. Zaměřuje se na oblasti související s financemi podniku, jak v souvislostech krátkodobého, tak dlouhodobého hodnocení, plánování a řízení. Vyučuje předměty jako Podniková ekonomika, Finance podniku, Manažerské finance, Finanční management, Strategie a jiné. Spolupracuje s dalšími společnostmi v rámci poradenské a školicí činnosti. Je autorkou a spoluautorkou publikací zaměřujících se zejména na řízení a zvyšování výkonnosti podniků v


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.