Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petra Polišenská, Petr Lavický: Judikatura k rekodifikaci - Zajištění a utvrzení dluhů

Učebnice/Odborná literatura

Petra Polišenská, Petr Lavický: Judikatura k rekodifikaci - Zajištění a utvrzení dluhů

Hodnocení: 1x
  • 5

Judikatura k rekodifikaci Zajištění a utvrzení dluhů - Petr Lavický, Petra Polišenská . Nakladatelství Wolters Kluwer vydává další svazek řady přehledů judikatury obsahující rozhodnutí, která jsou dle názoru autorů použitelná pro právní vztahy řídící se občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb. Předkládaný svazek shrnuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.12765
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Judikatura k rekodifika..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petra Polišenská, Petr Lavický: Judikatura k rekodifikaci - Zajištění a utvrzení dluhů koupíte i tady

Specifikace Petra Polišenská, Petr Lavický: Judikatura k rekodifikaci - Zajištění a utvrzení dluhů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 352 Kč

Kniha – autor Petr Lavický; Petra Polišenská, 312 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Nakladatelství Wolters Kluwer vydává další svazek řady přehledů judikatury obsahující rozhodnutí, která jsou dle názoru autorů použitelná pro právní vztahy řídící se občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb. Předkládaný svazek shrnuje rozhodnutí, jež lze použít jako inspiraci při interpretaci ustanovení občanského zákoníku ohledně zajištění a utvrzení dluhů. Publikace obsahuje nejen použitelnou judikaturu, ale také stručný » ... a dál?

Produkt Petra Polišenská, Petr Lavický: Judikatura k rekodifikaci - Zajištění a utvrzení dluhů

Petra Polišenská, Petr Lavický: Judikatura k rekodifikaci - Zajištění a utvrzení dluhů - parametry

Název produktu: Petra Polišenská, Petr Lavický: Judikatura k rekodifikaci - Zajištění a utvrzení dluhů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 352 Kč
Maximální cena: 690 Kč
Ušetríte až: 338 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Judikatura k rekodifikaci Zajištění a utvrzení dluhů - Petr Lavický, Petra Polišenská . Nakladatelství Wolters Kluwer vydává další svazek řady přehledů judikatury obsahující rozhodnutí, která jsou dle názoru autorů použitelná pro právní vztahy řídící se občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb. Předkládaný svazek shrnuje rozhodnutí, jež lze použít jako inspiraci při interpretaci ustanovení občanského zákoníku ohledně zajištění a utvrzení dluhů. Publikace obsahuje nejen použitelnou judikaturu, ale také stručný úvodní výklad nové právní úpravy, příslušnou část důvodové zprávy a zásadní právní předpisy. Kniha tak není pouhým přehledem judikatury, ale komplexní pracovní pomůckou, soustřeďující veškeré potřebné informace pro práci s judikaturou poté, co občanský zákoník č. 89/2012 Sb. nabyl účinnosti. Věříme, že tato nová publikace usnadní práci soudcům, advokátům i nejširší právnické veřejnosti. Judikatura k rekodifikaci Zajištění a utvrzení dluhů - Petr Lavický, Petra Polišenská od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.